eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargi › Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej

Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej - przetargiPowiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej - przetargi aktualne

Daty:
publikacji /
zakończenia
Miasto Kategoria Zamawiający Przedmiot zamówienia
2018-05-10
2018-05-22
Poznań Usługi Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Wykonanie I etapu modernizacji osnowy geodezyjnej w zakresie przeglądu i projektu szczegółowej osnowy wysokościowej w celu dostosowania bazy danych szczegółowych osnów geodezyjnych (BDSOG) do obowiązujących przepisów prawa dla obszaru zlokalizowanego na terenie powiatu poznańskiego pomiędzy liniami kolejowymi: Poznań - Kluczbork oraz Poznań-Skandawa (Toruń ).

zobacz wszystkie: aktualne przetargi dla Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej
Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej - przetargi zakończone

Daty:
publikacji /
zakończenia
Miasto Kategoria Zamawiający Przedmiot zamówienia
2018-03-09
2018-03-20
Poznań Dostawy Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Dostawa (wraz z wniesieniem) fabrycznie nowych urządzeń komputerowych, części i akcesoriów komputerowych, a także licencji na oprogramowanie komputerowe do Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Poznaniu - z podziałem na 2 następujące części: 1. Dostawa fabrycznie nowych zestawów komputerowych wraz z licencją na oprogramowanie komputerowe do Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Poznaniu; 2. Dostawa fabrycznie nowych części i akcesoriów do komputerów do Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Poznaniu.
2018-02-19
2018-02-27
Poznań Usługi Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Część I przedmiotu zamówienia: 1. wykonanie II etapu modernizacji osnowy geodezyjnej w zakresie realizacji projektu szczegółowej osnowy wysokościowej w celu dostosowania bazy danych szczegółowych osnów geodezyjnych (BDSOG) do obowiązujących przepisów prawa dla obszaru zlokalizowanego na terenie powiatu poznańskiego pomiędzy liniami kolejowymi: Poznań Wrocław oraz Poznań-Kunowice (Berlin). Część II przedmiotu zamówienia: 2. wykonanie I etapu modernizacji osnowy geodezyjnej w zakresie przeglądu i projektu szczegółowej osnowy wysokościowej w celu dostosowania bazy danych szczegółowych osnów geodezyjnych (BDSOG) do obowiązujących przepisów prawa dla obszaru zlokalizowanego na terenie powiatu poznańskiego pomiędzy liniami kolejowymi: Poznań-Wrocław oraz Poznań-Kluczbork.
2017-10-04
2017-10-12
Poznań Dostawy Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Dostawa (wraz z wniesieniem) fabrycznie nowych urządzeń komputerowych a także licencji na oprogramowanie komputerowe do Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Poznaniu - z podziałem na 7 następujących części: 1. Dostawa fabrycznie nowych zestawów komputerowych do Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Poznaniu; 2. Dostawa fabrycznie nowego zintegrowanego komputera typu All-in-One (AiO) do Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Poznaniu; 3. Dostawa licencji Microsoft Windows Server Core do Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Poznaniu. 4. Dostawa fabrycznie nowych wentylatorów na procesory AMD do Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Poznaniu. 5. Dostawa fabrycznie nowych klawiatur ergonomicznych PC do Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Poznaniu. 6. Dostawa fabrycznie nowych dysków do komputerów do Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Poznaniu. 7. Dostawa fabrycznie nowego komputera przenośnego - laptopa do Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Poznaniu.
2017-07-28
2017-08-08
Poznań Usługi Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Wykonanie prac geodezyjno - kartograficznych polegających na: Część I przedmiotu zamówienia: 1. dostosowaniu istniejącej bazy danych GESUT do przepisów rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 21 października 2015 r. w sprawie powiatowej bazy GESUT i krajowej bazy GESUT (Dz.U.2015.1938) dla miasta Lubonia, powiat poznański, województwo wielkopolskie; Część II przedmiotu zamówienia: 2. dostosowaniu istniejącej bazy danych GESUT do przepisów rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 21 października 2015 r. w sprawie powiatowej bazy GESUT i krajowej bazy GESUT (Dz.U.2015.1938) dla miasta Puszczykowa, powiat poznański, województwo wielkopolskie; Część III przedmiotu zamówienia: 3. dostosowaniu istniejącej bazy danych GESUT do przepisów rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 21 października 2015 r. w sprawie powiatowej bazy GESUT i krajowej bazy GESUT (Dz.U.2015.1938) dla gminy Murowana Goślina, powiat poznański, województwo wielkopolski
2017-07-26
2017-08-04
Strzyżów Usługi Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Modernizacja szczegółowej poziomej osnowy geodezyjnej dla wybranej części Powiatu Strzyżowskiego wraz z harmonizacją materiałów zasobu geodezyjnego i kartograficznego
2017-07-20
2017-07-28
Poznań Dostawy Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Dostawa (wraz z wniesieniem) do Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Poznaniu fabrycznie nowego, nigdy nie instalowanego systemu do kolorowego drukowania, kopiowania i skanowania wielkoformatowych dokumentów - plotera wielkoformatowego ze zintegrowanym funkcjonalnie skanerem.
2017-06-02
2017-06-13
Poznań Usługi Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Zakup usług polegających na wykonaniu: Część I przedmiotu zamówienia: 1. II etapu modernizacji osnowy geodezyjnej w zakresie realizacji projektu szczegółowej osnowy wysokościowej w celu dostosowania bazy danych szczegółowych osnów geodezyjnych (BDSOG) do obowiązujących przepisów prawa dla obszaru zlokalizowanego na terenie powiatu poznańskiego pomiędzy liniami kolejowymi: Poznań Wrocław oraz Poznań-Kunowice (Berlin). Część II przedmiotu zamówienia: 2. II etapu modernizacji osnowy geodezyjnej w zakresie realizacji projektu szczegółowej osnowy wysokościowej w celu dostosowania bazy danych szczegółowych osnów geodezyjnych (BDSOG) do obowiązujących przepisów prawa dla obszaru zlokalizowanego na terenie powiatu poznańskiego pomiędzy liniami kolejowymi: Poznań-Kunowice (Berlin) oraz Poznań-Szczecin.
2017-03-28
2017-04-05
Poznań Dostawy Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Dostawa sprzętu komputerowego, części oraz akcesoriów komputerowych, a także oprogramowań do Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Poznaniu - z podziałem na części1.Dostawa zestawów komputerowych 2.Dostawa dysków do macierzy QNAP 3.Dostawa klawiatur ergonomicznych PC 4.Dostawa licencji Microsoft MS SQL DEV CAL licencja GOV oraz MS Windows Server DEV CAL licencja GOV 5.Dostawa programu MS Excel MOLP licencja GOV 6.Dostawa kart graficznych 7.Dostawa wentylatorów CPU 8.Dostawa przełączników sieciowych zarządzalnych 9.Dostawa kolorowej drukarki laserowej.
2017-01-02
brak danych
Poznań Usługi Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Zakupsubskrypcji na użytkowaną przez Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Poznaniu 1 licencję oprogramowania GEO-INFO Mapa obejmującej 40 stanowisk subskrypcji na licencję oprogramowania GEO-INFO Delta LT do współpracy z wykonawcami oraz nadzór mailowy i telefoniczny na rok 2017.
2016-11-10
2016-11-18
Poznań Dostawy Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Dostawa zestawów komputerowych do Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Poznaniu.
2016-10-11
2016-10-26
Konin Usługi Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej Cyfryzacja analogowych rejestrów ewidencji gruntów i budynków obejmujących teren powiatu konińskiego.
2016-09-21
2016-09-29
Poznań Usługi Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Wykonanie prac geodezyjno-kartograficznych, związanych z założeniem komputerowych zbiorów danych archiwalnych oraz opracowaniem geometrycznej części bazy danych geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu (bez sieci elektroenergetycznej), w systemie Geo-Info VI Mapa.
2016-06-24
2016-07-08
Konin usługi Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Koninie udzielenie zamówienia publicznego na Założenie inicjalnych baz danych infrastruktury informacji przestrzennej w zakresiegeodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu (GESUT) oraz obiektów topograficznych o szczegółowości zapewniającej tworzenie standardów opracowań kartograficznych w skalach 1:500-1:5000 (BDOT500), dla miast Golina i miasta Ślesin.
2016-06-14
2016-06-22
Poznań dostawy Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Dostawa drukarek, sprzętu komputerowego, podzespołów i okablowań sieciowych, licencji na połączenia do serwerów Microsoft, licencji na program antywirusowy - do Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Poznaniu.
2016-06-14
2016-06-23
Poznań usługi Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Wykonanie prac geodezyjno-kartograficznych, związanych z założeniem komputerowych zbiorów danych archiwalnych oraz opracowaniem geometrycznej części bazy danych geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu (GESUT), w systemie Geoinfo 7 (kodowanie 14.3 NMWK1).
2016-05-12
2016-05-20
Poznań usługi Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Wykonanie I etapu modernizacji osnowy geodezyjnej w zakresie przeglądu i projektu szczegółowej osnowy wysokościowej w celu dostosowania bazy danych szczegółowych osnów geodezyjnych (BDSOG) do obowiązujących przepisów prawa dla obszaru zlokalizowanego na terenie powiatu poznańskiego pomiędzy liniami kolejowymiPoznań-Kunowice (Berlin) oraz Poznań-Szczecin, Poznań-Wrocław oraz Poznań-Kunowice (Berlin).
2016-03-10
2016-03-18
Poznań usługi Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Wykonanie prac geodezyjno-kartograficznych, związanych z założeniem komputerowych zbiorów danych archiwalnych oraz opracowaniem geometrycznej części bazy danych geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu (GESUT), w systemie Geo-Info VI Mapa.
2016-02-23
2016-03-03
Gostyń usługi Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Gostyniu Modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków dla jednostki ewidencyjnej Pępowo. Etap I. Jednostka ewidencyjna300404_2 Pępowo. Obręby300404_2.0001 Babkowice, 300404_2.0003 Gębice, 300404_2.0004 Krzekotowice, 300404_2.0005 Krzyżanki, 300404_2.0006 Ludwinowo, 300404_2.0008 Pępowo, 300404_2.0009 Siedlec, 300404_2.0010 Skoraszewice
2015-11-26
2015-12-04
Poznań dostawy Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Dostawa zestawów komputerowych do Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Poznaniu.
2015-11-12
2015-11-20
Poznań dostawy Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Dostawa serwera przeznaczonego do bazy danych - do siedziby Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Poznaniu.

zobacz wszystkie: zakończone przetargi dla Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej
Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej - wyniki przetargów

Daty:
publikacji /
zakończenia
Miasto Kategoria Zamawiający Przedmiot zamówienia
2018-04-18
brak danych
Poznań Usługi Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Część I przedmiotu zamówienia1. wykonanie II etapu modernizacji osnowy geodezyjnej w zakresie realizacji projektu szczegółowej osnowy wysokościowej w celu dostosowania bazy danych szczegółowych osnów geodezyjnych (BDSOG) do obowiązujących przepisów prawa dla obszaru zlokalizowanego na terenie powiatu poznańskiego pomiędzy liniami kolejowymiPoznań Wrocław oraz Poznań-Kunowice (Berlin). Część II przedmiotu zamówienia2. wykonanie I etapu modernizacji osnowy geodezyjnej w zakresie przeglądu i projektu szczegółowej osnowy wysokościowej w celu dostosowania bazy danych szczegółowych osnów geodezyjnych (BDSOG) do obowiązujących przepisów prawa dla obszaru zlokalizowanego na terenie powiatu poznańskiego pomiędzy liniami kolejowymiPoznań-Wrocław oraz Poznań-Kluczbork.
2018-01-02
brak danych
Poznań Usługi Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Przedmiotem zamówienia jest udzielenie licencji niewyłącznej na aktualizację - upgrade na użytkowane przez Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Poznaniu oprogramowanieSystem Finansowo-Księgowy FoKa mini w okresie od 01.01.2018r. do 31.12.2019r.
2017-11-24
brak danych
Poznań Dostawy Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Dostawa (wraz z wniesieniem) fabrycznie nowych urządzeń komputerowych a także licencji na oprogramowanie komputerowe do Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Poznaniu - z podziałem na 7 następujących części1. Dostawa fabrycznie nowych zestawów komputerowych do PODGiK w Poznaniu; 2. Dostawa fabrycznie nowego zintegrowanego komputera typu All-in-One (AiO) do PODGiK w Poznaniu; 3. Dostawa licencji Microsoft Windows Server Core do PODGiK w Poznaniu. 4. Dostawa fabrycznie nowych wentylatorów na procesory AMD do PODGiK w Poznaniu. 5. Dostawa fabrycznie nowych klawiatur ergonomicznych PC do PODGiK w Poznaniu. 6. Dostawa fabrycznie nowych dysków do komputerów do PODGiK w Poznaniu. 7. Dostawa fabrycznie nowego komputera przenośnego - laptopa do PODGiK w Poznaniu.
2017-09-11
brak danych
Strzyżów Usługi Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Modernizacja szczegółowej poziomej osnowy geodezyjnej dla wybranej części Powiatu Strzyżowskiego wraz z harmonizacją materiałów zasobu geodezyjnego i kartograficznego
2017-09-06
brak danych
Poznań Usługi Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac geodezyjno - kartograficznych polegających na dostosowaniu istniejącej bazy danych GESUT do przepisów rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 21 października 2015 r. w sprawie powiatowej bazy GESUT i krajowej bazy GESUT (Dz.U.2015.1938) dla miasta Puszczykowa, powiat poznański, województwo wielkopolskie.
2017-08-31
brak danych
Poznań Dostawy Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Dostawa (wraz z wniesieniem) do Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Poznaniu fabrycznie nowego, nigdy nie instalowanego systemu do kolorowego drukowania, kopiowania i skanowania wielkoformatowych dokumentów - plotera wielkoformatowego ze zintegrowanym funkcjonalnie skanerem
2017-08-31
brak danych
Poznań Usługi Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Wykonanie prac geodezyjno - kartograficznych polegających na dostosowaniu istniejącej bazy danych GESUT do przepisów rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 21 października 2015 r. w sprawie powiatowej bazy GESUT i krajowej bazy GESUT (Dz.U.2015.1938) dla gminy Murowana Goślina, powiat poznański, województwo wielkopolskie
2017-05-25
brak danych
Poznań Dostawy Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Dostawa sprzętu komputerowego, części oraz akcesoriów komputerowych, a także oprogramowań do Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Poznaniu - z podziałem na części1. Dostawa zestawów komputerowych, 2. Dostawa dysków do macierzy QNAP, 3. Dostawa klawiatur ergonomicznych PC, 4. Dostawa licencji Microsoft MS SQL DEV CAL licencja GOV oraz MS Windows Server DEV CAL licencja GOV, 5. Dostawa programu MS Excel MOLP licencja GOV, 6. Dostawa kart graficznych, 7. Dostawa wentylatorów CPU, 8. Dostawa przełączników sieciowych zarządzalnych, 9. Dostawa kolorowej drukarki laserowej.
2017-01-27
brak danych
Poznań Usługi Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej nadzór nad eksploatacją oraz serwis oprogramowaniaEGB2000, EGB2000-INT w okresie od 01.01.2017r. do 31.12.2017r.
2017-01-27
brak danych
Poznań Usługi Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Przedmiotem zamówienia jest1. Aktualizacja oprogramowania- GEO-MAP - 2 szt., - GEO-ODGIK - 2 szt., - GEO-SHP, - iGeoMap, - iGeoMapOsnowa, - iGeoMapODGIK, - iGeoMapEGB, - iGeoSIP. 2. Nadzór autorski (opieka nad systemem Informacji o Terenie GEO-MAP) w okresie od 01.01.2017r. do 31.12.2017r.
2017-01-23
brak danych
Poznań Dostawy Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Dostawa oprogramowania do obsługi centralizacji rozliczeń VAT.
2016-12-15
brak danych
Poznań Dostawy Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Dostawa zestawów komputerowych do Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Poznaniu.
2016-11-15
brak danych
Konin Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej Cyfryzacja analogowych rejestrów ewidencji gruntów i budynków obejmujących teren powiatu konińskiego.
2016-10-28
brak danych
Poznań Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Wykonanie prac geodezyjno-kartograficznych, związanych z założeniem komputerowych zbiorów danych archiwalnych oraz opracowaniem geometrycznej części bazy danych geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu (bez sieci elektroenergetycznej), w systemie Geo-Info VI Mapa.
2016-08-04
brak danych
Konin Usługi Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Koninie udzielenie zamówienia publicznego na:Założenie inicjalnych baz danych infrastruktury informacji przestrzennej w zakresiegeodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu (GESUT) oraz obiektów topograficznych o szczegółowości zapewniającej tworzenie standardów opracowań kartograficznych w skalach 1:500-1:5000 (BDOT500), dla miast Golina i miasta Ślesin.
2016-07-14
brak danych
Poznań Usługi Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Wykonanie prac geodezyjno-kartograficznych, związanych z założeniem komputerowych zbiorów danych archiwalnych oraz opracowaniem geometrycznej części bazy danych geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu (GESUT), w systemie Geoinfo 7 (kodowanie 14.3 NMWK1).
2016-07-14
brak danych
Poznań Dostawy Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Dostawa drukarek, sprzętu komputerowego, podzespołów i okablowań sieciowych, licencji na połączenia do serwerów Microsoft, licencji na program antywirusowy - do Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Poznaniu.
2016-06-09
brak danych
Poznań Usługi Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Wykonanie I etapu modernizacji osnowy geodezyjnej w zakresie przeglądu i projektu szczegółowej osnowy wysokościowej w celu dostosowania bazy danych szczegółowych osnów geodezyjnych (BDSOG) do obowiązujących przepisów prawa dla obszaru zlokalizowanego na terenie powiatu poznańskiego pomiędzy liniami kolejowymi1.Poznań-Kunowice (Berlin) oraz Poznań-Szczecin. 2.Poznań-Wrocław oraz Poznań-Kunowice (Berlin)
2016-04-27
brak danych
Gostyń Usługi Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Gostyniu Modernizacja operatu ewidencji gruntów i budynków dla jednostki ewidencyjnej Pępowo. Etap I. Jednostka ewidencyjna300404_2 Pępowo. Obręby300404_2.0001 Babkowice, 300404_2.0003 Gębice, 300404_2.0004 Krzekotowice, 300404_2.0005 Krzyżanki, 300404_2.0006 Ludwinowo, 300404_2.0008 Pępowo, 300404_2.0009 Siedlec, 300404_2.0010 Skoraszewice
2016-04-26
brak danych
Poznań Usługi Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Wykonanie prac geodezyjno-kartograficznych, związanych z założeniem komputerowych zbiorów danych archiwalnych oraz opracowaniem geometrycznej części bazy danych geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu (GESUT), w systemie Geo-Info VI Mapa.

zobacz wszystkie: wyniki przetargów dla Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej
« Powrót do wyszukiwarki

Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

REKLAMA

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.