eGospodarka.pl
wiadomość od św. Mikołaja

eGospodarka.plPrzetargi › Pruszków - Wyniki wyszukiwania

Miasto: Pruszków

Tryb: Przetargi nieograniczone, Przetargi ograniczone, Negocjacje z ogłoszeniem, Inne
Kategoria: Usługi, Roboty budowlane, Dostawy, Inne
Status: Aktualne

[ zmień kryteria wyszukiwania ]


Znaleziono ogłoszeń: 8

Polecane przetargi

Sortowanie:
Daty:
publikacji /
zakończenia
Miasto Kategoria Zamawiający Przedmiot zamówienia
2018-12-17
2019-01-08 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Pruszków Roboty budowlane Towarzystwo Budownictwa Społecznego "Zieleń Miejska" Sp. z o.o. Remont pustostanów i inne prace remontowe w zasobach komunalnych administrowanych przez Towarzystwo Budownictwa Społecznego Zieleń Miejska Sp. z o.o.
2018-12-13
2019-01-09 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Pruszków Roboty budowlane Towarzystwo Budownictwa Społecznego "Zieleń Miejska" Sp. z o.o. Konserwacja dachów budynków będących w administracji TBS Zieleń Miejska Sp. z o.o. w Pruszkowie
2018-12-10
brak danych Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Pruszków Roboty budowlane Powiat Pruszkowski Utworzenie i wyposażenie Dziennego Domu Senior+ w Pruszkowie
2018-12-07
2019-01-04 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Pruszków Roboty budowlane Towarzystwo Budownictwa Społecznego "Zieleń Miejska" Sp. z o.o. Rewitalizacja budynków mieszkalnych w Pruszkowie w zakresie budynku przy ul. Ołówkowej 15 w ramach projektu pt. Remont wielorodzinnych budynków mieszkalnych mieszkaniowego zasobu Gminy Miasta Pruszkowa położonych w obszarze rewitalizacji A i B
2018-12-05
brak danych Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Pruszków Ośrodek Reprezentacyjny Ministerstwa Obrony Narodowej Dostawa wody i odprowadzenie ścieków dla nieruchomości położonej przy ul. Grodziska 1 w Nowej Wsi. Nr postępowania 12/INFR/WR/2018.
2018-11-30
2018-12-19 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Pruszków Roboty budowlane Towarzystwo Budownictwa Społecznego "Zieleń Miejska" Sp. z o.o. Rewitalizacja budynków mieszkalnych w Pruszkowie w zakresie budynku przy ul. Daszyńskiego 13 w ramach projektu pt. Remont wielorodzinnych budynków mieszkalnych mieszkaniowego zasobu Gminy Miasta Pruszkowa położonych w obszarze rewitalizacji A i B.
2018-11-30
2018-12-19 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Pruszków Roboty budowlane Towarzystwo Budownictwa Społecznego "Zieleń Miejska" Sp. z o.o. Rewitalizacja budynków mieszkalnych w Pruszkowie w zakresie budynku przy ul. Daszyńskiego 11 w ramach projektu pt. Remont wielorodzinnych budynków mieszkalnych mieszkaniowego zasobu Gminy Miasta Pruszkowa położonych w obszarze rewitalizacji A i B.
2018-11-28
2018-12-21 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Pruszków Roboty budowlane Towarzystwo Budownictwa Społecznego "Zieleń Miejska" Sp. z o.o. Budowa budynku usługowo - biurowego z mieszkaniami przy ul. Armii Krajowej 46 w Pruszkowie na dz. nr ew. 280 obr. 23


strony : [ 1 ]


« Powrót do wyszukiwarki

Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.