eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › AMELUX WIOLETA NOWACKA-DANIŁÓW

Dane wykonawcy:

AMELUX WIOLETA NOWACKA-DANIŁÓW
Oliwkowa 3
59-900 Zgorzelec
woj. dolnośląskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie AMELUX WIOLETA NOWACKA-DANIŁÓW opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2016 - 2016Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

82 000 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma AMELUX WIOLETA NOWACKA-DANIŁÓW, najczęściej zlokalizowane były w województwie dolnośląskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie AMELUX WIOLETA NOWACKA-DANIŁÓW zamówień to 82 000,00 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2016 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Gmina Miejska Świeradów-Zdrój.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 82 000,00 PLN w ramach ogłoszonego przez Gmina Miejska Świeradów-Zdrój przetargu, którego przedmiotem było Dokumentacja projektowa rozbudowy sieci kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej w Świeradowie-Zdroju.

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 82 000,00 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Dokumentacja projektowa rozbudowy sieci kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej w Świeradowie-Zdroju Przetarg ogłoszony był przez Gmina Miejska Świeradów-Zdrój.


Liczba udzielonych firmie AMELUX WIOLETA NOWACKA-DANIŁÓW zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy AMELUX WIOLETA NOWACKA-DANIŁÓW w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2016 1 82 000,00 PLN 1
RAZEM: 1 82 000,00 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na usługi (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 82 000,00 zł). Przetargi, w których wygrywa firma AMELUX WIOLETA NOWACKA-DANIŁÓW najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnejPodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma AMELUX WIOLETA NOWACKA-DANIŁÓW wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Świeradów-Zdrój (1 przetarg na łączną kwotę 82 000,00 zł).

Lista przetargów, w których firma AMELUX WIOLETA NOWACKA-DANIŁÓW najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2016

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2016-02-08 Świeradów-Zdrój

Gmina Miejska Świeradów-Zdrój
Usługi

Dokumentacja projektowa rozbudowy sieci kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej w Świeradowie-Zdroju
82 000,00 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma AMELUX WIOLETA NOWACKA-DANIŁÓW najprawdopodobniej wygrała w roku 2016 to 82 000,00 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Dodaj swoje pytanie