eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › DABRO BAU TECH SP. Z O.O.

Dane wykonawcy:

DABRO BAU TECH SP. Z O.O.
--- 17A/---
58-100 Opoczka
woj. dolnośląskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie DABRO BAU TECH SP. Z O.O. opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2010 - 2010Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

18 245 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma DABRO BAU TECH SP. Z O.O., najczęściej zlokalizowane były w województwie dolnośląskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie DABRO BAU TECH SP. Z O.O. zamówień to 18 245,01 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2010 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Gmina Kobierzyce.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 18 245,01 PLN w ramach ogłoszonego przez Gmina Kobierzyce przetargu, którego przedmiotem było Wykonanie dodatkowego chodnika wraz z zabezpieczeniem granic działek sąsiednich do zamówienia podstawowego pn. Utwardzenia plcu przy ul. Kolejowej w m. Bielany Wrocławskie, Gmina Kobierzyce..

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 18 245,01 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Wykonanie dodatkowego chodnika wraz z zabezpieczeniem granic działek sąsiednich do zamówienia podstawowego pn. Utwardzenia plcu przy ul. Kolejowej w m. Bielany Wrocławskie, Gmina Kobierzyce. Przetarg ogłoszony był przez Gmina Kobierzyce.


Liczba udzielonych firmie DABRO BAU TECH SP. Z O.O. zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy DABRO BAU TECH SP. Z O.O. w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2010 1 18 245,01 PLN 1
RAZEM: 1 18 245,01 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na roboty budowlane (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 18 245,01 zł). Przetargi, w których wygrywa firma DABRO BAU TECH SP. Z O.O. najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg, Roboty w zakresie zagospodarowania terenuPodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma DABRO BAU TECH SP. Z O.O. wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Kobierzyce (1 przetarg na łączną kwotę 18 245,01 zł).

Lista przetargów, w których firma DABRO BAU TECH SP. Z O.O. najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2010

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2010-04-07 Kobierzyce

Gmina Kobierzyce
Roboty budowlane

Wykonanie dodatkowego chodnika wraz z zabezpieczeniem granic działek sąsiednich do zamówienia podstawowego pn. Utwardzenia plcu przy ul. Kolejowej w m. Bielany Wrocławskie, Gmina Kobierzyce.
18 245,01 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma DABRO BAU TECH SP. Z O.O. najprawdopodobniej wygrała w roku 2010 to 18 245,01 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Dodaj swoje pytanie