eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › TRANSPORT OSOBOWY, HANDEL OBWOŹNY, USŁUGI LEŚNE KAZIMIERZ PARDA

Dane wykonawcy:

TRANSPORT OSOBOWY, HANDEL OBWOŹNY, USŁUGI LEŚNE KAZIMIERZ PARDA
10A
12-200 Wielki Las
woj. warmińsko-mazurskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie TRANSPORT OSOBOWY, HANDEL OBWOŹNY, USŁUGI LEŚNE KAZIMIERZ PARDA opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2016 - 2016Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

55 112 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma TRANSPORT OSOBOWY, HANDEL OBWOŹNY, USŁUGI LEŚNE KAZIMIERZ PARDA, najczęściej zlokalizowane były w województwie warmińsko-mazurskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie TRANSPORT OSOBOWY, HANDEL OBWOŹNY, USŁUGI LEŚNE KAZIMIERZ PARDA zamówień to 55 112,40 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2016 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Zespół Ekonomicznej Obsługi Szkół i Przedszkoli w Piszu.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 55 112,40 PLN w ramach ogłoszonego przez Zespół Ekonomicznej Obsługi Szkół i Przedszkoli w Piszu przetargu, którego przedmiotem było Świadczenie usług w zakresie dowozu uczniów do szkół na terenie gminy Pisz w okresie I - VI 2017 r..

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 55 112,40 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Świadczenie usług w zakresie dowozu uczniów do szkół na terenie gminy Pisz w okresie I - VI 2017 r. Przetarg ogłoszony był przez Zespół Ekonomicznej Obsługi Szkół i Przedszkoli w Piszu.


Liczba udzielonych firmie TRANSPORT OSOBOWY, HANDEL OBWOŹNY, USŁUGI LEŚNE KAZIMIERZ PARDA zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy TRANSPORT OSOBOWY, HANDEL OBWOŹNY, USŁUGI LEŚNE KAZIMIERZ PARDA w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2016 1 55 112,40 PLN 1
RAZEM: 1 55 112,40 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na usługi (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 55 112,40 zł). Przetargi, w których wygrywa firma TRANSPORT OSOBOWY, HANDEL OBWOŹNY, USŁUGI LEŚNE KAZIMIERZ PARDA najczęściej dotyczą następujących dziedzin:Podział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma TRANSPORT OSOBOWY, HANDEL OBWOŹNY, USŁUGI LEŚNE KAZIMIERZ PARDA wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Pisz (1 przetarg na łączną kwotę 55 112,40 zł).

Lista przetargów, w których firma TRANSPORT OSOBOWY, HANDEL OBWOŹNY, USŁUGI LEŚNE KAZIMIERZ PARDA najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2016

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2016-12-28 Pisz

Zespół Ekonomicznej Obsługi Szkół i Przedszkoli w Piszu
Usługi

Świadczenie usług w zakresie dowozu uczniów do szkół na terenie gminy Pisz w okresie I - VI 2017 r.
55 112,40 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma TRANSPORT OSOBOWY, HANDEL OBWOŹNY, USŁUGI LEŚNE KAZIMIERZ PARDA najprawdopodobniej wygrała w roku 2016 to 55 112,40 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Dodaj swoje pytanie