eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "FIRMSERWIS" RADOSŁAW KAŁKA

Dane wykonawcy:

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "FIRMSERWIS" RADOSŁAW KAŁKA
Mikołaja Reja 61A
28-362 Nagłowice
woj. świętokrzyskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "FIRMSERWIS" RADOSŁAW KAŁKA opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2007 - 2007Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

72 500 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "FIRMSERWIS" RADOSŁAW KAŁKA, najczęściej zlokalizowane były w województwie świętokrzyskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "FIRMSERWIS" RADOSŁAW KAŁKA zamówień to 72 500,00 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2007 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Kielcach.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 72 500,00 PLN w ramach ogłoszonego przez Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Kielcach przetargu, którego przedmiotem było Obsługa Punktu Informacji Drogowej w Rejonie w Jędrzejowie (1 punkt)..

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 72 500,00 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Obsługa Punktu Informacji Drogowej w Rejonie w Jędrzejowie (1 punkt). Przetarg ogłoszony był przez Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Kielcach.


Liczba udzielonych firmie PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "FIRMSERWIS" RADOSŁAW KAŁKA zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "FIRMSERWIS" RADOSŁAW KAŁKA w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2007 1 72 500,00 PLN 1
RAZEM: 1 72 500,00 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na usługi (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 72 500,00 zł). Przetargi, w których wygrywa firma PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "FIRMSERWIS" RADOSŁAW KAŁKA najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Inne usługiPodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "FIRMSERWIS" RADOSŁAW KAŁKA wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Kielce (1 przetarg na łączną kwotę 72 500,00 zł).

Lista przetargów, w których firma PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "FIRMSERWIS" RADOSŁAW KAŁKA najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2007

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2007-10-30 Kielce

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Kielcach
Usługi

Obsługa Punktu Informacji Drogowej w Rejonie w Jędrzejowie (1 punkt).
72 500,00 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "FIRMSERWIS" RADOSŁAW KAŁKA najprawdopodobniej wygrała w roku 2007 to 72 500,00 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


bezpłatny program PIT 2019
Dodaj swoje pytanie