eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › Wiesław Cilulko ELEKTROMECHANIKA DŹWIGOWA I POMIARY ELEKTRYCZNE

Dane wykonawcy:

Wiesław Cilulko ELEKTROMECHANIKA DŹWIGOWA I POMIARY ELEKTRYCZNE
2
11-500 Wronka
woj. warmińsko-mazurskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie Wiesław Cilulko ELEKTROMECHANIKA DŹWIGOWA I POMIARY ELEKTRYCZNE opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2013 - 2013Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

78 597 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma Wiesław Cilulko ELEKTROMECHANIKA DŹWIGOWA I POMIARY ELEKTRYCZNE, najczęściej zlokalizowane były w województwie warmińsko-mazurskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie Wiesław Cilulko ELEKTROMECHANIKA DŹWIGOWA I POMIARY ELEKTRYCZNE zamówień to 78 597,00 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2013 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Jednostka Wojskowa Nr 4352.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 78 597,00 PLN w ramach ogłoszonego przez Jednostka Wojskowa Nr 4352 przetargu, którego przedmiotem było USŁUGA DOTYCZĄCA OKRESOWEJ KONSERWACJI I CIĄGŁEGO SERWISU ORAZ WYKONANIA POMIARÓW URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH.

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 78 597,00 PLN. Przedmiot tego zamówienia to USŁUGA DOTYCZĄCA OKRESOWEJ KONSERWACJI I CIĄGŁEGO SERWISU ORAZ WYKONANIA POMIARÓW URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH Przetarg ogłoszony był przez Jednostka Wojskowa Nr 4352.


Liczba udzielonych firmie Wiesław Cilulko ELEKTROMECHANIKA DŹWIGOWA I POMIARY ELEKTRYCZNE zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy Wiesław Cilulko ELEKTROMECHANIKA DŹWIGOWA I POMIARY ELEKTRYCZNE w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2013 1 78 597,00 PLN 1
RAZEM: 1 78 597,00 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na usługi (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 78 597,00 zł). Przetargi, w których wygrywa firma Wiesław Cilulko ELEKTROMECHANIKA DŹWIGOWA I POMIARY ELEKTRYCZNE najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Usługi w zakresie napraw i konserwacji dźwigówPodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma Wiesław Cilulko ELEKTROMECHANIKA DŹWIGOWA I POMIARY ELEKTRYCZNE wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Giżycko (1 przetarg na łączną kwotę 78 597,00 zł).

Lista przetargów, w których firma Wiesław Cilulko ELEKTROMECHANIKA DŹWIGOWA I POMIARY ELEKTRYCZNE najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2013

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2013-06-27 Giżycko

Jednostka Wojskowa Nr 4352
Usługi

USŁUGA DOTYCZĄCA OKRESOWEJ KONSERWACJI I CIĄGŁEGO SERWISU ORAZ WYKONANIA POMIARÓW URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH
78 597,00 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma Wiesław Cilulko ELEKTROMECHANIKA DŹWIGOWA I POMIARY ELEKTRYCZNE najprawdopodobniej wygrała w roku 2013 to 78 597,00 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


bezpłatny program PIT 2019
Dodaj swoje pytanie