eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › "DROG-AR" WALDEMAR ARASZKIEWICZ

Dane wykonawcy:

"DROG-AR" WALDEMAR ARASZKIEWICZ
28F
16-326 Gorczyca
woj. podlaskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie "DROG-AR" WALDEMAR ARASZKIEWICZ opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2016 - 2016Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

37 515 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma "DROG-AR" WALDEMAR ARASZKIEWICZ, najczęściej zlokalizowane były w województwie podlaskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie "DROG-AR" WALDEMAR ARASZKIEWICZ zamówień to 37 515,00 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2016 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Białymstoku.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 37 515,00 PLN w ramach ogłoszonego przez Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Białymstoku przetargu, którego przedmiotem było Część 1.

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 37 515,00 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Część 1 Przetarg ogłoszony był przez Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Białymstoku.


Liczba udzielonych firmie "DROG-AR" WALDEMAR ARASZKIEWICZ zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy "DROG-AR" WALDEMAR ARASZKIEWICZ w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2016 1 37 515,00 PLN 1
RAZEM: 1 37 515,00 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na usługi (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 37 515,00 zł). Przetargi, w których wygrywa firma "DROG-AR" WALDEMAR ARASZKIEWICZ najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Nadzór nad robotami budowlanymi, Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania, Usługi architektoniczne i podobne, Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolnePodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma "DROG-AR" WALDEMAR ARASZKIEWICZ wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Białystok (1 przetarg na łączną kwotę 37 515,00 zł).

Lista przetargów, w których firma "DROG-AR" WALDEMAR ARASZKIEWICZ najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2016

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2016-08-19 Białystok

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Białymstoku
Usługi

Część 1
37 515,00 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma "DROG-AR" WALDEMAR ARASZKIEWICZ najprawdopodobniej wygrała w roku 2016 to 37 515,00 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Dodaj swoje pytanie