eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › Usługi ogrodniczo-porządkowe WW-Serwis Waldemar Winiarski

Dane wykonawcy:

Usługi ogrodniczo-porządkowe WW-Serwis Waldemar Winiarski
Cicha 1A
55-040 Tyniec Nad Ślęzą
woj. dolnośląskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie Usługi ogrodniczo-porządkowe WW-Serwis Waldemar Winiarski opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2016 - 2016Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

23 163 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma Usługi ogrodniczo-porządkowe WW-Serwis Waldemar Winiarski, najczęściej zlokalizowane były w województwie dolnośląskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie Usługi ogrodniczo-porządkowe WW-Serwis Waldemar Winiarski zamówień to 23 163,42 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2016 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Gmina Kąty Wrocławskie.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 23 163,42 PLN w ramach ogłoszonego przez Gmina Kąty Wrocławskie przetargu, którego przedmiotem było Koszenie terenów zielonych w sołectwach na terenie Gminy Kąty Wrocławskie..

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 23 163,42 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Koszenie terenów zielonych w sołectwach na terenie Gminy Kąty Wrocławskie. Przetarg ogłoszony był przez Gmina Kąty Wrocławskie.


Liczba udzielonych firmie Usługi ogrodniczo-porządkowe WW-Serwis Waldemar Winiarski zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy Usługi ogrodniczo-porządkowe WW-Serwis Waldemar Winiarski w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2016 1 23 163,42 PLN 1
RAZEM: 1 23 163,42 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na usługi (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 23 163,42 zł). Przetargi, w których wygrywa firma Usługi ogrodniczo-porządkowe WW-Serwis Waldemar Winiarski najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Usługi w zakresie trawnikówPodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma Usługi ogrodniczo-porządkowe WW-Serwis Waldemar Winiarski wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Kąty Wrocławskie (1 przetarg na łączną kwotę 23 163,42 zł).

Lista przetargów, w których firma Usługi ogrodniczo-porządkowe WW-Serwis Waldemar Winiarski najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2016

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2016-05-23 Kąty Wrocławskie

Gmina Kąty Wrocławskie
Usługi

Koszenie terenów zielonych w sołectwach na terenie Gminy Kąty Wrocławskie.
23 163,42 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma Usługi ogrodniczo-porządkowe WW-Serwis Waldemar Winiarski najprawdopodobniej wygrała w roku 2016 to 23 163,42 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Dodaj swoje pytanie