eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › ZAKŁAD USŁUGOWO TRANSPORTOWY ZDZISŁAW NIEDZIELSKI

Dane wykonawcy:

ZAKŁAD USŁUGOWO TRANSPORTOWY ZDZISŁAW NIEDZIELSKI
13 A
59-430 Kosiska
woj. dolnośląskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie ZAKŁAD USŁUGOWO TRANSPORTOWY ZDZISŁAW NIEDZIELSKI opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2008 - 2008Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

135 963 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma ZAKŁAD USŁUGOWO TRANSPORTOWY ZDZISŁAW NIEDZIELSKI, najczęściej zlokalizowane były w województwie dolnośląskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie ZAKŁAD USŁUGOWO TRANSPORTOWY ZDZISŁAW NIEDZIELSKI zamówień to 135 963,40 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2008 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział we Wrocławiu.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 135 963,40 PLN w ramach ogłoszonego przez Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział we Wrocławiu przetargu, którego przedmiotem było Koszenie traw w ciągu dróg krajowych nr 3 i 94 administrowanych przez Rejon w Legnicy.

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 135 963,40 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Koszenie traw w ciągu dróg krajowych nr 3 i 94 administrowanych przez Rejon w Legnicy Przetarg ogłoszony był przez Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział we Wrocławiu.


Liczba udzielonych firmie ZAKŁAD USŁUGOWO TRANSPORTOWY ZDZISŁAW NIEDZIELSKI zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy ZAKŁAD USŁUGOWO TRANSPORTOWY ZDZISŁAW NIEDZIELSKI w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2008 1 135 963,40 PLN 1
RAZEM: 1 135 963,40 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na usługi (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 135 963,40 zł). Przetargi, w których wygrywa firma ZAKŁAD USŁUGOWO TRANSPORTOWY ZDZISŁAW NIEDZIELSKI najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Usługi ogrodniczePodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma ZAKŁAD USŁUGOWO TRANSPORTOWY ZDZISŁAW NIEDZIELSKI wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Wrocław (1 przetarg na łączną kwotę 135 963,40 zł).

Lista przetargów, w których firma ZAKŁAD USŁUGOWO TRANSPORTOWY ZDZISŁAW NIEDZIELSKI najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2008

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2008-05-28 Wrocław

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział we Wrocławiu
Usługi

Koszenie traw w ciągu dróg krajowych nr 3 i 94 administrowanych przez Rejon w Legnicy
135 963,40 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma ZAKŁAD USŁUGOWO TRANSPORTOWY ZDZISŁAW NIEDZIELSKI najprawdopodobniej wygrała w roku 2008 to 135 963,40 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


bezpłatny program PIT 2019
Dodaj swoje pytanie