eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › "JAHOŁ" prace ziemne i ogólnobudowlane Waldemar Jahołkowski

Dane wykonawcy:

"JAHOŁ" prace ziemne i ogólnobudowlane Waldemar Jahołkowski
Pocztowa 5
58-410 Marciszów
woj. dolnośląskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie "JAHOŁ" prace ziemne i ogólnobudowlane Waldemar Jahołkowski opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2011 - 2011Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

90 288 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma "JAHOŁ" prace ziemne i ogólnobudowlane Waldemar Jahołkowski, najczęściej zlokalizowane były w województwie dolnośląskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie "JAHOŁ" prace ziemne i ogólnobudowlane Waldemar Jahołkowski zamówień to 90 288,00 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2011 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Gmina Kamienna Góra.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 90 288,00 PLN w ramach ogłoszonego przez Gmina Kamienna Góra przetargu, którego przedmiotem było Zimowe utrzymanie Rejon I.

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 90 288,00 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Zimowe utrzymanie Rejon I Przetarg ogłoszony był przez Gmina Kamienna Góra.


Liczba udzielonych firmie "JAHOŁ" prace ziemne i ogólnobudowlane Waldemar Jahołkowski zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy "JAHOŁ" prace ziemne i ogólnobudowlane Waldemar Jahołkowski w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2011 1 90 288,00 PLN 1
RAZEM: 1 90 288,00 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na usługi (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 90 288,00 zł). Przetargi, w których wygrywa firma "JAHOŁ" prace ziemne i ogólnobudowlane Waldemar Jahołkowski najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Usługi usuwania oblodzeń, Usługi odśnieżania, Usługi sprzątania i zamiatania ulicPodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma "JAHOŁ" prace ziemne i ogólnobudowlane Waldemar Jahołkowski wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Kamienna Góra (1 przetarg na łączną kwotę 90 288,00 zł).

Lista przetargów, w których firma "JAHOŁ" prace ziemne i ogólnobudowlane Waldemar Jahołkowski najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2011

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2011-10-27 Kamienna Góra

Gmina Kamienna Góra
Usługi

Zimowe utrzymanie Rejon I
90 288,00 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma "JAHOŁ" prace ziemne i ogólnobudowlane Waldemar Jahołkowski najprawdopodobniej wygrała w roku 2011 to 90 288,00 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Dodaj swoje pytanie