eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › "GLOBAL" Przedsiębiorstwo Usługowe Magdalena Maszko

Dane wykonawcy:

"GLOBAL" Przedsiębiorstwo Usługowe Magdalena Maszko
Warszawska 3A
59-970 Zawidów
woj. dolnośląskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie "GLOBAL" Przedsiębiorstwo Usługowe Magdalena Maszko opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2008 - 2008Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

81 770 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma "GLOBAL" Przedsiębiorstwo Usługowe Magdalena Maszko, najczęściej zlokalizowane były w województwie dolnośląskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie "GLOBAL" Przedsiębiorstwo Usługowe Magdalena Maszko zamówień to 81 770,48 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2008 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Rejonowy Zarząd Infrastruktury.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 81 770,48 PLN w ramach ogłoszonego przez Rejonowy Zarząd Infrastruktury przetargu, którego przedmiotem było Wykonanie okresowej pięcioletniej kontroli polegającej na sprawdzeniu stanu technicznego, wartości użytkowej, przydatności do użytkowania budynków i estetyki obiektu budowlanego - 100 budynków w JW 1907 Opole.

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 81 770,48 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Wykonanie okresowej pięcioletniej kontroli polegającej na sprawdzeniu stanu technicznego, wartości użytkowej, przydatności do użytkowania budynków i estetyki obiektu budowlanego - 100 budynków w JW 1907 Opole Przetarg ogłoszony był przez Rejonowy Zarząd Infrastruktury.


Liczba udzielonych firmie "GLOBAL" Przedsiębiorstwo Usługowe Magdalena Maszko zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy "GLOBAL" Przedsiębiorstwo Usługowe Magdalena Maszko w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2008 1 81 770,48 PLN 1
RAZEM: 1 81 770,48 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na usługi (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 81 770,48 zł). Przetargi, w których wygrywa firma "GLOBAL" Przedsiębiorstwo Usługowe Magdalena Maszko najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Usługi związane z budownictwemPodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma "GLOBAL" Przedsiębiorstwo Usługowe Magdalena Maszko wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Wrocław (1 przetarg na łączną kwotę 81 770,48 zł).

Lista przetargów, w których firma "GLOBAL" Przedsiębiorstwo Usługowe Magdalena Maszko najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2008

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2008-10-27 Wrocław

Rejonowy Zarząd Infrastruktury
Usługi

Wykonanie okresowej pięcioletniej kontroli polegającej na sprawdzeniu stanu technicznego, wartości użytkowej, przydatności do użytkowania budynków i estetyki obiektu budowlanego - 100 budynków w JW 1907 Opole
81 770,48 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma "GLOBAL" Przedsiębiorstwo Usługowe Magdalena Maszko najprawdopodobniej wygrała w roku 2008 to 81 770,48 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Dodaj swoje pytanie