eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › CENTRUM HANDLOWO-PRODUKCYJNE WALENTY SZCZUKA

Dane wykonawcy:

CENTRUM HANDLOWO-PRODUKCYJNE WALENTY SZCZUKA
Stacja Kolejowa 7
17-250 Kleszczele
woj. podlaskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie CENTRUM HANDLOWO-PRODUKCYJNE WALENTY SZCZUKA opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2007 - 2007Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

2 537 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma CENTRUM HANDLOWO-PRODUKCYJNE WALENTY SZCZUKA, najczęściej zlokalizowane były w województwie podlaskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie CENTRUM HANDLOWO-PRODUKCYJNE WALENTY SZCZUKA zamówień to 2 536,82 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2007 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 2 536,82 PLN w ramach ogłoszonego przez Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku przetargu, którego przedmiotem było posiłki profilaktyczne oraz herbata..

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 2 536,82 PLN. Przedmiot tego zamówienia to posiłki profilaktyczne oraz herbata. Przetarg ogłoszony był przez Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku.


Liczba udzielonych firmie CENTRUM HANDLOWO-PRODUKCYJNE WALENTY SZCZUKA zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy CENTRUM HANDLOWO-PRODUKCYJNE WALENTY SZCZUKA w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2007 1 2 536,82 PLN 1
RAZEM: 1 2 536,82 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na usługi (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 2 536,82 zł). Przetargi, w których wygrywa firma CENTRUM HANDLOWO-PRODUKCYJNE WALENTY SZCZUKA najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Usługi przygotowywania posiłkówPodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma CENTRUM HANDLOWO-PRODUKCYJNE WALENTY SZCZUKA wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Białystok (1 przetarg na łączną kwotę 2 536,82 zł).

Lista przetargów, w których firma CENTRUM HANDLOWO-PRODUKCYJNE WALENTY SZCZUKA najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2007

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2007-10-09 Białystok

Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku
Usługi

posiłki profilaktyczne oraz herbata.
2 536,82 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma CENTRUM HANDLOWO-PRODUKCYJNE WALENTY SZCZUKA najprawdopodobniej wygrała w roku 2007 to 2 536,82 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Dodaj swoje pytanie