eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › "ADA.COM.PL" SP. Z O.O.

Dane wykonawcy:

"ADA.COM.PL" SP. Z O.O.
Krzywoustego 2A/---
58-130 Żarów
woj. dolnośląskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie "ADA.COM.PL" SP. Z O.O. opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2013 - 2013Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

2

Łączna wartość
wygranych przetargów

248 124 zł

Liczba zamawiających

2

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma "ADA.COM.PL" SP. Z O.O., najczęściej zlokalizowane były w województwie zachodniopomorskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie "ADA.COM.PL" SP. Z O.O. zamówień to 248 124,04 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2013 (2 przetargi). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Zachodniopomorski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 194 722,22 PLN w ramach ogłoszonego przez Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu przetargu, którego przedmiotem było Zakup oprogramowania oraz wsparcia technicznego.

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 53 401,82 PLN. Przedmiot tego zamówienia to ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY CENOWEJ W ZAKRESIE SERWISU I WSPARCIA TECHNICZNEGO OPROGRAMOWANIA VMWARE UŻYTKOWNEGO W ZACHODNIOPOMORSKIM OW NFZ Przetarg ogłoszony był przez Zachodniopomorski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia.


Liczba udzielonych firmie "ADA.COM.PL" SP. Z O.O. zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy "ADA.COM.PL" SP. Z O.O. w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2013 2 248 124,04 PLN 2
RAZEM: 2 248 124,04 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na usługi (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 53 401,82 zł). Przetargi, w których wygrywa firma "ADA.COM.PL" SP. Z O.O. najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne, Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów, Pakiety oprogramowania do zarządzania systemem, przechowywaniem i zawartością, Pakiety oprogramowania użytkowego ogólnegoPodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma "ADA.COM.PL" SP. Z O.O. wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Szczecin (1 przetarg na łączną kwotę 53 401,82 zł). Wrocław (1 przetarg na łączną kwotę 194 722,22 zł).

Lista przetargów, w których firma "ADA.COM.PL" SP. Z O.O. najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2013

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2013-06-25 Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Dostawy

Zakup oprogramowania oraz wsparcia technicznego
194 722,22 PLN
2013-01-22 Szczecin

Zachodniopomorski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia
Usługi

ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY CENOWEJ W ZAKRESIE SERWISU I WSPARCIA TECHNICZNEGO OPROGRAMOWANIA VMWARE UŻYTKOWNEGO W ZACHODNIOPOMORSKIM OW NFZ
53 401,82 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma "ADA.COM.PL" SP. Z O.O. najprawdopodobniej wygrała w roku 2013 to 248 124,04 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Dodaj swoje pytanie