eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MACIEJ BRUSIŁO

Dane wykonawcy:

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MACIEJ BRUSIŁO
Stefana Okrzei 50
55-080 Kąty Wrocławskie
woj. dolnośląskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MACIEJ BRUSIŁO opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2015 - 2015Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

191 696 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MACIEJ BRUSIŁO, najczęściej zlokalizowane były w województwie dolnośląskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MACIEJ BRUSIŁO zamówień to 191 695,50 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2015 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Powiat Wrocławski reprezentowany przez Zarząd Powiatu Wrocławskiego.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 191 695,50 PLN w ramach ogłoszonego przez Powiat Wrocławski reprezentowany przez Zarząd Powiatu Wrocławskiego przetargu, którego przedmiotem było Usługa usuwania pojazdów z dróg zlokalizowanych na obszarze Powiatu Wrocławskiego..

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 191 695,50 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Usługa usuwania pojazdów z dróg zlokalizowanych na obszarze Powiatu Wrocławskiego. Przetarg ogłoszony był przez Powiat Wrocławski reprezentowany przez Zarząd Powiatu Wrocławskiego.


Liczba udzielonych firmie FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MACIEJ BRUSIŁO zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MACIEJ BRUSIŁO w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2015 1 191 695,50 PLN 1
RAZEM: 1 191 695,50 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na usługi (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 191 695,50 zł). Przetargi, w których wygrywa firma FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MACIEJ BRUSIŁO najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Usługi holowniczePodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MACIEJ BRUSIŁO wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Wrocław (1 przetarg na łączną kwotę 191 695,50 zł).

Lista przetargów, w których firma FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MACIEJ BRUSIŁO najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2015

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2015-12-23 Wrocław

Powiat Wrocławski reprezentowany przez Zarząd Powiatu Wrocławskiego
Usługi

Usługa usuwania pojazdów z dróg zlokalizowanych na obszarze Powiatu Wrocławskiego.
191 695,50 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MACIEJ BRUSIŁO najprawdopodobniej wygrała w roku 2015 to 191 695,50 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Dodaj swoje pytanie