eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › FUNDACJA NA RZECZ WSPIERANIA KULTUR ALTERNATYWNYCH I EKOLOGICZNYCH

Dane wykonawcy:

FUNDACJA NA RZECZ WSPIERANIA KULTUR ALTERNATYWNYCH I EKOLOGICZNYCH
--- 53/---
59-814 Wolimierz
woj. dolnośląskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie FUNDACJA NA RZECZ WSPIERANIA KULTUR ALTERNATYWNYCH I EKOLOGICZNYCH opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2010 - 2010Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

7 000 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma FUNDACJA NA RZECZ WSPIERANIA KULTUR ALTERNATYWNYCH I EKOLOGICZNYCH, najczęściej zlokalizowane były w województwie warmińsko-mazurskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie FUNDACJA NA RZECZ WSPIERANIA KULTUR ALTERNATYWNYCH I EKOLOGICZNYCH zamówień to 7 000,00 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2010 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Miejski Ośrodek Kultury.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 7 000,00 PLN w ramach ogłoszonego przez Miejski Ośrodek Kultury przetargu, którego przedmiotem było Spektakl Teatru Klinika Lalek.

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 7 000,00 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Spektakl Teatru Klinika Lalek Przetarg ogłoszony był przez Miejski Ośrodek Kultury.


Liczba udzielonych firmie FUNDACJA NA RZECZ WSPIERANIA KULTUR ALTERNATYWNYCH I EKOLOGICZNYCH zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy FUNDACJA NA RZECZ WSPIERANIA KULTUR ALTERNATYWNYCH I EKOLOGICZNYCH w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2010 1 7 000,00 PLN 1
RAZEM: 1 7 000,00 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na usługi (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 7 000,00 zł). Przetargi, w których wygrywa firma FUNDACJA NA RZECZ WSPIERANIA KULTUR ALTERNATYWNYCH I EKOLOGICZNYCH najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Usługi taneczne oraz przedstawienia artystycznePodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma FUNDACJA NA RZECZ WSPIERANIA KULTUR ALTERNATYWNYCH I EKOLOGICZNYCH wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Olsztyn (1 przetarg na łączną kwotę 7 000,00 zł).

Lista przetargów, w których firma FUNDACJA NA RZECZ WSPIERANIA KULTUR ALTERNATYWNYCH I EKOLOGICZNYCH najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2010

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2010-06-29 Olsztyn

Miejski Ośrodek Kultury
Usługi

Spektakl Teatru Klinika Lalek
7 000,00 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma FUNDACJA NA RZECZ WSPIERANIA KULTUR ALTERNATYWNYCH I EKOLOGICZNYCH najprawdopodobniej wygrała w roku 2010 to 7 000,00 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Dodaj swoje pytanie