eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › ASBUD STANISŁAW I GRZEGORZ PIGLA SPÓŁKA JAWNA

Dane wykonawcy:

ASBUD STANISŁAW I GRZEGORZ PIGLA SPÓŁKA JAWNA
--- 9C/---
66-220 Gronów
woj. lubuskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie ASBUD STANISŁAW I GRZEGORZ PIGLA SPÓŁKA JAWNA opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2014 - 2014Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

2

Łączna wartość
wygranych przetargów

1 824 423 zł

Liczba zamawiających

2

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma ASBUD STANISŁAW I GRZEGORZ PIGLA SPÓŁKA JAWNA, najczęściej zlokalizowane były w województwie lubuskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie ASBUD STANISŁAW I GRZEGORZ PIGLA SPÓŁKA JAWNA zamówień to 1 824 423,44 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2014 (2 przetargi). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Gmina Świebodzin.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 1 165 423,44 PLN w ramach ogłoszonego przez Gmina Świebodzin przetargu, którego przedmiotem było Wykonanie robót budowlanych na zadaniu inwestycyjnym p.n.Rozbudowa wraz z przebudową i zmianą sposobu użytkowania Publicznej Szkoły Podstawowej w Chociulach na świetlicę wiejską.

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 659 000,00 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Budowa świetlicy wiejskiej wraz z infrastrukturą techniczną w miejscowości Zawisze na dz. nr ewid. 16/3 obręb Węgrzynice Przetarg ogłoszony był przez Gmina Skąpe.


Liczba udzielonych firmie ASBUD STANISŁAW I GRZEGORZ PIGLA SPÓŁKA JAWNA zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy ASBUD STANISŁAW I GRZEGORZ PIGLA SPÓŁKA JAWNA w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2014 2 1 824 423,44 PLN 2
RAZEM: 2 1 824 423,44 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na roboty budowlane (2 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 1 824 423,44 zł). Przetargi, w których wygrywa firma ASBUD STANISŁAW I GRZEGORZ PIGLA SPÓŁKA JAWNA najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Usługi związane z budownictwem, Kładzenie i wykładanie podłóg, Instalowanie ścianek działowych, Instalowanie drzwi i okien, TynkowaniePodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma ASBUD STANISŁAW I GRZEGORZ PIGLA SPÓŁKA JAWNA wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Świebodzin (1 przetarg na łączną kwotę 1 165 423,44 zł). Skąpe (1 przetarg na łączną kwotę 659 000,00 zł).

Lista przetargów, w których firma ASBUD STANISŁAW I GRZEGORZ PIGLA SPÓŁKA JAWNA najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2014

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2014-04-18 Skąpe

Gmina Skąpe
Roboty budowlane

Budowa świetlicy wiejskiej wraz z infrastrukturą techniczną w miejscowości Zawisze na dz. nr ewid. 16/3 obręb Węgrzynice
659 000,00 PLN
2014-02-06 Świebodzin

Gmina Świebodzin
Roboty budowlane

Wykonanie robót budowlanych na zadaniu inwestycyjnym p.n.Rozbudowa wraz z przebudową i zmianą sposobu użytkowania Publicznej Szkoły Podstawowej w Chociulach na świetlicę wiejską
1 165 423,44 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma ASBUD STANISŁAW I GRZEGORZ PIGLA SPÓŁKA JAWNA najprawdopodobniej wygrała w roku 2014 to 1 824 423,44 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Dodaj swoje pytanie