eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargi › Kobierzyce - Wyniki wyszukiwania

Miasto: Kobierzyce

Tryb: Przetargi nieograniczone, Przetargi ograniczone, Negocjacje z ogłoszeniem, Inne
Kategoria: Usługi, Roboty budowlane, Dostawy, Inne
Status: Aktualne

[ zmień kryteria wyszukiwania ]


Znaleziono ogłoszeń: 7

Polecane przetargi

Sortowanie:
Daty:
publikacji /
zakończenia
Miasto Kategoria Zamawiający Przedmiot zamówienia
2018-10-12
brak danych Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Kobierzyce Gmina Kobierzyce Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych, podobnych dotyczących realizacji inwestycji zleconej umową nr RŚZiZP.UM-0020/2017 z dnia 23.03.2017r. na wykonanie zadania p/n "Budowa świetlicy wiejskiej w miejscowości Kuklice oraz rozbiórka starej świetlicy i przystanku autobusowego na postawie dokumentacji technicznej oraz wykonanie na rzecz Zamawiającego wymaganych czynności związanych z uzyskaniem ostatecznego pozwolenia na użytkowanie".
2018-10-05
2018-10-15 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Kobierzyce Usługi Gmina Kobierzyce Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dotyczącej przebudowy skrzyżowania w Bielanach Wrocławskich w Gminie Kobierzyce wraz z uzyskaniem ostatecznej decyzji zezwolenia na realizację inwestycji drogowej (ZRID) oraz pełnienie nadzoru autorskiego.
2018-10-04
2018-10-23 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Kobierzyce Usługi Gmina Kobierzyce Sporządzenie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego w zakresie określonym uchwałami Rady Gminy Kobierzyce - z podziałem na 13 części.
2018-10-02
2018-10-22 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Kobierzyce Roboty budowlane Gmina Kobierzyce Przebudowa domu przedpogrzebowego wraz z wymianą ogrodzenia od ul. Kwiatowej na cmentarzu komunalnym w Bielanach Wrocławskich.
2018-10-02
2018-10-19 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Kobierzyce Roboty budowlane Gmina Kobierzyce Budowa kontenerowej pompowni sieciowej - wodociągowej ze zbiornikiem o poj. 300 m3 w m. Wysoka gm. Kobierzyce - w trybie zaprojektuj i wybuduj.
2018-08-08
brak danych Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Kobierzyce Roboty budowlane Gmina Kobierzyce Wykonanie zagospodarowania terenu zielonego w Tyńcu Małym przy ulicy Świdnickiej
2018-06-20
brak danych Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Kobierzyce Usługi Gmina Kobierzyce Wykonanie dokumentacji projektowych budowy sieci wodociągowych i sieci kanalizacyjnych w wybranych miejscowościach gminy Kobierzyce.


strony : [ 1 ]


« Powrót do wyszukiwarki

Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.