eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargi › Gorlice - Wyniki wyszukiwania

Miasto: Gorlice

Tryb: Przetargi nieograniczone, Przetargi ograniczone, Negocjacje z ogłoszeniem, Inne
Kategoria: Usługi, Roboty budowlane, Dostawy, Inne
Status: Aktualne

[ zmień kryteria wyszukiwania ]


Znaleziono ogłoszeń: 6

Polecane przetargi

Sortowanie:
Daty:
publikacji /
zakończenia
Miasto Kategoria Zamawiający Przedmiot zamówienia
2018-01-15
2018-01-23 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Gorlice Usługi Starostwo Powiatowe w Gorlicach Digitalizacja dokumentów analogowych wraz z wykonaniem konwersji operatów technicznych zgromadzonych w Państwowym Zasobie Geodezyjnym i Kartograficznym Powiatu Gorlickiego, na potrzeby utworzenia rejestrów przestrzennych dokumentów źródłowych, prowadzonych w bazie danych systemu teleinformatycznego w ramach projektu pn. E-usługi w informacji przestrzennej Powiatu Gorlickiego współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, RPO Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.
2018-01-15
2018-01-30 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Gorlice Roboty budowlane Starostwo Powiatowe w Gorlicach Budowa zewnętrznego szybu windowego wraz z montażem windy oraz roboty towarzyszące w budynku Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowych w Bieczu w ramach zadania współfinansowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych pn. Dostosowanie budynku Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowych w Bieczu do potrzeb osób niepełnosprawnych poprzez budowę windy.
2018-01-12
2018-01-22 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Gorlice Dostawy Szpital Specjalistyczny im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach Dostawa mięsa oraz produktów mięsno- wędliniarskich, wieprzowych, wołowych i drobiowych
2018-01-11
2018-01-19 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Gorlice Dostawy Szpital Specjalistyczny im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach Dostawa sprzętu medycznego związana z realizacją projektu pn. "Rozbudowa i przebudowa wraz z doposażeniem Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Szpitala Specjalistycznego im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach z zastosowaniem energooszczędnych rozwiązań technologicznych"
2018-01-11
2018-01-19 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Gorlice Dostawy Szpital Specjalistyczny im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach olej napędowy
2017-12-12
brak danych Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Gorlice Roboty budowlane Miasto Gorlice ODWODNIENIE DRÓG PUBLICZNYCH POPRZEZ BUDOWĘ KANALIZACJI DESZCZOWEJ W ULICY SOLIDARNOŚCI DO RZEKI ROPA W GORLICACH


strony : [ 1 ]


« Powrót do wyszukiwarki

Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

REKLAMA

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.