eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargi › Dzierżoniów - Wyniki wyszukiwania

Miasto: Dzierżoniów

Tryb: Przetargi nieograniczone, Przetargi ograniczone, Negocjacje z ogłoszeniem, Inne
Kategoria: Usługi, Roboty budowlane, Dostawy, Inne
Status: Aktualne

[ zmień kryteria wyszukiwania ]


Znaleziono ogłoszeń: 17

Polecane przetargi

Sortowanie:
Daty:
publikacji /
zakończenia
Miasto Kategoria Zamawiający Przedmiot zamówienia
2019-02-13
2019-02-28 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Dzierżoniów Roboty budowlane Gmina Miejska Dzierżoniów Bieżąca naprawa cząstkowa nawierzchni jezdni, chodników i innych ciągów komunikacyjnych: asfaltowych, betonowych, szutrowych, z kostki betonowej, kostki kamiennej oraz płytek betonowych na obszarze Gminy Miejskiej Dzierżoniów w ramach zadania pn.: Remonty cząstkowe dróg na terenie Dzierżoniowa
2019-02-08
brak danych Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Dzierżoniów Gmina Miejska Dzierżoniów Czyszczenie wpustów ulicznych i kanalizacji deszczowej na terenie Dzierżoniowa.
2019-02-08
2019-02-25 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Dzierżoniów Roboty budowlane Gmina Dzierżoniów Budowa budynku integracji społecznej w Książnicy
2019-02-05
2019-02-21 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Dzierżoniów Roboty budowlane Powiat Dzierżoniowski Budowa mieszkań chronionych w prawym skrzydle poddasza Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Piławie Górnej wraz z budową dźwigu osobowego umożliwiającego komunikację mieszkańców, w tym osób niepełnosprawnych
2019-01-09
brak danych Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Dzierżoniów Roboty budowlane Gmina Miejska Dzierżoniów Wykonanie robót budowlanych w zakresieremontu pomieszczeń szatniowych i przebudowy istniejących pomieszczeń na sanitariaty, remontu bocznego wejścia do budynku A, wykonania podziału pomieszczeń, wydzielenia odrębnego wejścia do piwnicy, rozdzielenia opomiarowania zużycia wody i energii, wykonania dodatkowego wejścia do budynku B, wykonania malowania wnętrza budynku A, w ramach zadania inwestycyjnego pn."Poprawa efektywności energetycznej obiektów użyteczności publicznej w Powiecie Dzierżoniowskim - Termomodernizacja budynku głównego Szkoły Podstawowej nr 3 w Dzierżoniowie wraz z przebudową kotłowni"
2018-12-10
brak danych Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Dzierżoniów Usługi Gmina Miejska Dzierżoniów Usługi związane z pełnieniem funkcji Inżyniera Kontraktu w ramach realizacji zadania inwestycyjnego pn."Zintegrowane Centrum Przesiadkowe w Dzierżoniowie".
2018-11-13
brak danych Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Dzierżoniów Roboty budowlane Gmina Miejska Dzierżoniów Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie sieci kanalizacji deszczowej w ul. Sienkiewicza na odcinku od ul. Osadniczej do ul. Kopernika, w ramach zadania inwestycyjnego pn."Budowa kanalizacji deszczowej w ulicy Sienkiewicza (od ul. Osadniczej do ul. Kopernika) oraz na odcinku w kierunku parowozowni".
2018-11-13
brak danych Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Dzierżoniów Roboty budowlane Gmina Miejska Dzierżoniów Wykonanie robót budowlanych, w ramach zadań inwestycyjnych p.n."Przebudowa ul. Batalionów Chłopskich (droga wojewódzka nr 384) na moście w ciągu tej ulicy oraz na odcinku od ronda do ul. Wierzbowej w m. Dzierżoniów" oraz "Korekta geometrii skrzyżowania ul. Batalionów Chłopskich (droga wojewódzka nr 384) z ul. Kopernika na skrzyżowanie typu rondo w m. Dzierżoniów".
2018-11-09
brak danych Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Dzierżoniów Roboty budowlane Gmina Miejska Dzierżoniów Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn.Zintegrowane Centrum Przesiadkowe w Dzierżoniowie" - z podziałem na 3 części, pod nazwą"Zintegrowane Centrum Przesiadkowe" zlokalizowane w rejonie ulic Sienkiewicza i Kolejowej w Dzierżoniowie - I część zamówienia, Remont Mostu Drogowego nad rzeką Piławą w ciągu ulicy Sienkiewicza w Dzierżoniowie - II część zamówienia, "Zintegrowane Centrum Przesiadkowe - Budynek Dworca", zlokalizowane w Dzierżoniowie, przy ulicy Sienkiewicza 18 - III część zamówienia.
2018-11-09
brak danych Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Dzierżoniów Roboty budowlane Gmina Miejska Dzierżoniów Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego p.n.Zintegrowane Centrum Przesiadkowe w Dzierżoniowie" - z podziałem na 3 części, pod nazwą"Zintegrowane Centrum Przesiadkowe" zlokalizowane w rejonie ulic Sienkiewicza i Kolejowej w Dzierżoniowie - I część zamówienia, Remont Mostu Drogowego nad rzeką Piławą w ciągu ulicy Sienkiewicza w Dzierżoniowie - II część zamówienia, "Zintegrowane Centrum Przesiadkowe - Budynek Dworca", zlokalizowane w Dzierżoniowie, przy ulicy Sienkiewicza 18 - III część zamówienia.


strony : [ 1 ] . 2


« Powrót do wyszukiwarki

Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.