eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargi › CPV Zjeżdżalnie do placów zabaw - Wyniki wyszukiwania

CPV: Zjeżdżalnie do placów zabaw

Tryb: Przetargi nieograniczone, Przetargi ograniczone, Negocjacje z ogłoszeniem, Inne
Kategoria: Usługi, Roboty budowlane, Dostawy, Inne
Status: Aktualne

[ zmień kryteria wyszukiwania ]


Znaleziono ogłoszeń: 3

Polecane przetargi

Sortowanie:
Daty:
publikacji /
zakończenia
Miasto Kategoria Zamawiający Przedmiot zamówienia
2018-10-15
2018-10-30 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Nakło nad Notecią Roboty budowlane Powiat Nakielski Przeprowadzenie inwestycji na Przystani Powiat Nakielski w ramach projektu "Utworzenie siłowni zewnętrznej, placu zabaw, plaży z boiskiem do piłki plażowej oraz doposażenie Przystani Powiat Nakielski" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego w ramach programu operacyjnego "Rybactwo i Morze" na lata 2014-2020 w ramach Priorytetu 4 "Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej" w zakresie działania "Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność". Przedmiotem wszczynanego postępowania będzie realizacja elementów w ramach II etapu inwestycji, na które składa się stworzenie placu zabaw typu galeon oraz instalacja zamgławiaczy na Przystani Powiat Nakielski.
2018-10-08
2018-10-23 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Zakroczym Roboty budowlane Urząd Miejski w Zakroczymiu Budowa małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym - Otwarte Strefy Aktywności w miejscowości Janowo
2018-08-22
brak danych Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Wiązownica Dostawy Wójt Gminy Wiązownica Budowa kompleksu rybackich placów zabaw, placów zabaw i siłowni na wolnym powietrzu w wybranych miejscowościach na terenie gminy Wiązownica.


strony : [ 1 ]


« Powrót do wyszukiwarki

Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.