eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargi › CPV Szafy - Wyniki wyszukiwania

CPV: Szafy

Tryb: Przetargi nieograniczone, Przetargi ograniczone, Negocjacje z ogłoszeniem, Inne
Kategoria: Usługi, Roboty budowlane, Dostawy, Inne
Status: Aktualne

[ zmień kryteria wyszukiwania ]


Znaleziono ogłoszeń: 9

Polecane przetargi

Sortowanie:
Daty:
publikacji /
zakończenia
Miasto Kategoria Zamawiający Przedmiot zamówienia
2018-08-16
2018-08-24 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Puck Dostawy Powiat Puck Sprzedaż i dostawa wyposażenia - mebli do Pracowni obróbki skrawaniem, Pracowni przygotowania produkcji, Pracowni połączeń części maszyn, Pracowni pomiarów warsztatowych i elektrotechniki, Pracowni obróbki ręcznej, Auli wirtualne spawanie, Szatni, Pokoju nauczycielskiego, Pomieszczenia socjalnego i Portierni, z podziałem na 2 części, realizowana w ramach projektu "Dobra szkoła. Dobry zawód. Dobra przyszłość. Modernizacja infrastruktury i wyposażenia szkół zawodowych powiatu puckiego".
2018-08-14
2018-08-24 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Bydgoszcz Dostawy Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki Nr 2 im. dr Jana Biziela w Bydgoszczy Dostawa mebli
2018-08-14
2018-08-24 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Warszawa Dostawy Zakład Emerytalno-Rentowy Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji Dostawa wraz z montażem mebli biurowych
2018-08-13
2018-08-22 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Września Dostawy Starostwo Powiatowe Zakup, dostawa i montaż wyposażenia budynku Centrum Badań i Rozwoju Nowoczesnych Technologii"
2018-08-13
2018-08-21 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Toruń Dostawy Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Toruniu Dostawa i montaż fabrycznie nowych, pełnowartościowych wolnych od wad, wykonanych zgodnie z normami branżowymi mebli wraz z wyposażeniem na potrzeby Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Toruniu, w związku z realizacją projektów unijnych.
2018-08-10
2018-08-20 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Nowy Sącz Dostawy Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej "Zakup wyposażenia dla grupy docelowej - dostawa i montaż mebli" w ramach Projekt pn. "Skuteczna i profesjonalna pomoc społeczna w Mieście Nowy Sącz" realizowanego w ramach Osi priorytetowej II Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działania 2.5 Skuteczna pomoc społeczna, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
2018-08-06
2018-08-20 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Radom Dostawy Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu Zakup i dostawa sprzętu kwaterunkowego dla Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie
2018-07-30
brak danych Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Kąty Wrocławskie Dostawy Gmina Kąty Wrocławskie "Dostawa mebli i pomocy dydaktycznych do Szkoły Podstawowej w Sadkowie"
2018-07-24
brak danych Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Lublin Gmina Lublin Dostawa i montaż elementów wyposażenia i urządzeń dla Żłobka zlokalizowanego przy ul. Zelwerowicza w Lublinie.


strony : [ 1 ]


« Powrót do wyszukiwarki

Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.