eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi Wrocław › Master Plan dla zlewni rzeki Bóbr - Koncepcja wdrożenia PZRP w zlewni rzeki Bóbr pod kątem identyfikacji priorytetów inwestycyjnych w regionie wodnym środkowej Odry.

Poręczenia kontraktowe dla firm startujących w przetargach publicznych




Ogłoszenie z dnia 2017-08-21



Ogłoszenie nr 538574-N-2017 z dnia 2017-08-21 r.

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej we Wrocławiu: Master Plan dla zlewni rzeki Bóbr - Koncepcja wdrożenia PZRP w zlewni rzeki Bóbr pod kątem identyfikacji priorytetów inwestycyjnych w regionie wodnym środkowej Odry.
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - Usługi

Zamieszczanie ogłoszenia: Zamieszczanie obowiązkowe

Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego

Zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie


Nazwa projektu lub programu

O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie zakłady pracy chronionej oraz wykonawcy, których działalność, lub działalność ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, obejmuje społeczną i zawodową integrację osób będących członkami grup społecznie marginalizowanych

Nie


Należy podać minimalny procentowy wskaźnik zatrudnienia osób należących do jednej lub więcej kategorii, o których mowa w art. 22 ust. 2 ustawy Pzp, nie mniejszy niż 30%, osób zatrudnionych przez zakłady pracy chronionej lub wykonawców albo ich jednostki (w %)

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

Postępowanie przeprowadza centralny zamawiający

Nie

Postępowanie przeprowadza podmiot, któremu zamawiający powierzył/powierzyli przeprowadzenie postępowania

Nie

Informacje na temat podmiotu któremu zamawiający powierzył/powierzyli prowadzenie postępowania:
Postępowanie jest przeprowadzane wspólnie przez zamawiających

Nie


Jeżeli tak, należy wymienić zamawiających, którzy wspólnie przeprowadzają postępowanie oraz podać adresy ich siedzib, krajowe numery identyfikacyjne oraz osoby do kontaktów wraz z danymi do kontaktów:

Postępowanie jest przeprowadzane wspólnie z zamawiającymi z innych państw członkowskich Unii Europejskiej

Nie

W przypadku przeprowadzania postępowania wspólnie z zamawiającymi z innych państw członkowskich Unii Europejskiej - mające zastosowanie krajowe prawo zamówień publicznych:
Informacje dodatkowe:

I. 1) NAZWA I ADRES: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, krajowy numer identyfikacyjny 93210105300000, ul. ul. Norwida  34 , 50950   Wrocław, woj. dolnośląskie, państwo Polska, tel. 713 378 800, , e-mail zamowienia@rzgw.wroc.pl, , faks 713 285 048.
Adres strony internetowej (URL): http://www.wroclaw.rzgw.gov.pl; http://bip.wroclaw.rzgw.gov.pl
Adres profilu nabywcy:
Adres strony internetowej pod którym można uzyskać dostęp do narzędzi i urządzeń lub formatów plików, które nie są ogólnie dostępne

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Inny (proszę określić):
Administracja Rządowa Niezespolona

I.3) WSPÓLNE UDZIELANIE ZAMÓWIENIA (jeżeli dotyczy):

Podział obowiązków między zamawiającymi w przypadku wspólnego przeprowadzania postępowania, w tym w przypadku wspólnego przeprowadzania postępowania z zamawiającymi z innych państw członkowskich Unii Europejskiej (który z zamawiających jest odpowiedzialny za przeprowadzenie postępowania, czy i w jakim zakresie za przeprowadzenie postępowania odpowiadają pozostali zamawiający, czy zamówienie będzie udzielane przez każdego z zamawiających indywidualnie, czy zamówienie zostanie udzielone w imieniu i na rzecz pozostałych zamawiających):

I.4) KOMUNIKACJA:
Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów z postępowania można uzyskać pod adresem (URL)

Tak
http://wroclaw.rzgw.gov.pl; http://bip.wroclaw.rzgw.gov.pl


Adres strony internetowej, na której zamieszczona będzie specyfikacja istotnych warunków zamówienia

Nie


Dostęp do dokumentów z postępowania jest ograniczony - więcej informacji można uzyskać pod adresem

Nie


Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu należy przesyłać:
Elektronicznie

Nie
adres


Dopuszczone jest przesłanie ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu w inny sposób:
Nie
Inny sposób:

Wymagane jest przesłanie ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu w inny sposób:
Tak
Inny sposób:
pisemnie na adres: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej we Wrocławiu
Adres:
ul. Norwida 34, 50-950 Wrocław


Komunikacja elektroniczna wymaga korzystania z narzędzi i urządzeń lub formatów plików, które nie są ogólnie dostępne

Nie
Nieograniczony, pełny, bezpośredni i bezpłatny dostęp do tych narzędzi można uzyskać pod adresem: (URL)

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA


II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Master Plan dla zlewni rzeki Bóbr - Koncepcja wdrożenia PZRP w zlewni rzeki Bóbr pod kątem identyfikacji priorytetów inwestycyjnych w regionie wodnym środkowej Odry.
Numer referencyjny: OVFMP/5.6/2017
Przed wszczęciem postępowania o udzielenie zamówienia przeprowadzono dialog techniczny

Nie


II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi
II.3) Informacja o możliwości składania ofert częściowych
Zamówienie podzielone jest na części:

Nie
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu można składać w odniesieniu do:

Zamawiający zastrzega sobie prawo do udzielenia łącznie następujących części lub grup części:

Maksymalna liczba części zamówienia, na które może zostać udzielone zamówienie jednemu wykonawcy:



II.4) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań ) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane: Rząd Rzeczpospolitej Polskiej uzyskał dofinansowanie z Banku Światowego przeznaczone na sfinansowanie kosztów Projektu Ochrony Przeciwpowodziowej w Dorzeczu Odry i Wisły (POPDOW) i zamierza wykorzystać część środków na usługi konsultingowe. Przedmiotowe usługi konsultingowe ("Usługi") realizowane będą na rzecz Jednostkę Realizującą Projekt OPDOW, tj. Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej we Wrocławiu (RZGW Wrocław), na podstawie umowy konsultingowej podpisanej przez Jednostkę z wybranym Konsultantem. W niniejszym postępowaniu przewiduje się rozliczanie wg kontraktu ryczałtowego (lump-sum). Celem realizowanej przez wyłonionego Konsultanta Usługi jest opracowanie dokumentacji pn. "Master Plan dla zlewni rzeki Bóbr - Koncepcja wdrożenia PZRP w zlewni rzeki Bóbr pod kątem identyfikacji priorytetów inwestycyjnych w regionie wodnym środkowej Odry". W niniejszym postępowaniu Master Plany należy rozumieć, jako opracowanie działań strategicznych, przewidziane w Planach Zarzadzania Ryzykiem Powodziowym (PZRP) w zlewni Kwisy i Bobru wraz z określeniem aktualnych i niezbędnych działań inwestycyjnych pod kątem identyfikacji priorytetów inwestycyjnych w zlewni środkowej Odry.

II.5) Główny kod CPV: 71.00.00.00 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
Dodatkowe kody CPV:


II.6) Całkowita wartość zamówienia (jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT:
Waluta:


(w przypadku umów ramowych lub dynamicznego systemu zakupów - szacunkowa całkowita maksymalna wartość w całym okresie obowiązywania umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów)


II.7) Czy przewiduje się udzielenie zamówień, o których mowa w art. 67 ust. 1 pkt 6 i 7 lub w art. 134 ust. 6 pkt 3 ustawy Pzp: Nie
Określenie przedmiotu, wielkości lub zakresu oraz warunków na jakich zostaną udzielone zamówienia, o których mowa w art. 67 ust. 1 pkt 6 lub w art. 134 ust. 6 pkt 3 ustawy Pzp:
II.8) Okres, w którym realizowane będzie zamówienie lub okres, na który została zawarta umowa ramowa lub okres, na który został ustanowiony dynamiczny system zakupów:
miesiącach:  20   lub dniach:
lub
data rozpoczęcia:   lub zakończenia:

II.9) Informacje dodatkowe: Zakres czynności wykonywanych przez Konsultanta będzie obejmował: 1. Uszczegółowienie (przedstawionej przez Konsultanta w jego ofercie) w porozumieniu i przy akceptacji Zamawiającego metodyki wyznaczenia priorytetów i działań inwestycyjnych w zlewni objętej opracowaniem ze szczególnym uwzględnieniem założeń i kryteriów ochrony przed powodzią istotnie zagrożonych obszarów zamieszkanych i obszarów aktywności gospodarczej. 2. Ocenę możliwości wykorzystania materiałów wyjściowych (dokumenty krajowe, studia ochrony przed powodzią i inne lokalne dokumenty planistyczne) w kontekście uszczegółowionej metodyki wyznaczenia priorytetów i działań inwestycyjnych w zlewni 3. Identyfikację i ocenę zagrożenia powodziowego na ciekach nie objętych MZP i MRP, a zlokalizowanych na dopływach do obszarów problemowych wg PZRP tzw. Hot Spotów. 4. Aktualizację posiadanej inwentaryzacji obiektów technicznych i sporządzenie wstępnej opinii w zakresie stanu technicznego oraz potrzeb utrzymaniowych infrastruktury hydrotechnicznej i komunikacyjnej. Analizę stanu zagospodarowania przestrzennego terenów zalewowych, ze szczególnym uwzględnieniem obszarów intensywnie zabudowanych oraz cennych przyrodniczo (np. obszary chronione) oraz odcinków cieków wrażliwych na zmiany morfologiczne (erozja, sedymentacja). 5. Uzupełniające geodezyjne pomiary terenowe na potrzeby Koncepcji (np. przekroje poprzeczne do modelowania, w tym rzek nieuwzględnionych w MZP i MRP) - propozycja Konsultanta w kontekście przyjętej metodyki wyznaczenia priorytetów i działań inwestycyjnych w zlewni. 6. Analizę danych hydrologicznych, wraz z proponowaną metodyką i narzędziami kontroli jakości, w zakresie potrzeb przy planowaniu przebudowy istniejących lub budowy nowych obiektów w ocenie zagrożenia powodziowego i efektów jego ograniczenia, w tym odniesienie się do skutków zmian klimatycznych na potrzeby planowania rozwiązań - pogłębiona analiza hydrologiczna z uwzględnieniem cieków niekontrolowanych i nieuwzględnionych w MZP i MRP a włączonych do opracowania: a) aktualizacja danych hydrologicznych wykorzystywanych w modelach hydraulicznych, które stanowiły podstawę opracowania MZP i MRP, b) przygotowanie danych hydrologicznych dla oceny i realizacji modelowania hydraulicznego dla cieków lub ich odcinków nieobjętych zakresem WORP oraz zasięgiem MZP i MRP dla profili kontrolowanych i niekontrolowanych, 7. Ocenę efektywności zwiększenia naturalnej retencji (spowolnienia spływu powierzchniowego, zalesienie, itp.) poprzez analizę istniejącego stanu zagospodarowania terenu zlewni oraz MPZP. 8. Analizę zasad gospodarowania wodą na istniejących zbiornikach retencyjnych i zbiornikach suchych - ocena możliwości zmian gospodarowania wodą w kontekście zamierzonej ochrony przed powodzią. 9. Zebranie i weryfikacja planowanych działań inwestycyjnych w celu stworzenia jednorodnego wykazu inwestycji przeciwpowodziowych możliwych do realizacji w obszarze zlewni objętej Zamówieniem . 10. Zdefiniowanie wariantów ochrony przed powodzią w zlewni i przeprowadzenie modelowania hydraulicznego - ocena udatności hydraulicznej wariantów i wybór systemu ochrony z potwierdzeniem efektywności proponowanych rozwiązań, na podstawie wyników modelowania hydraulicznego. 11. Ocena wpływu proponowanych działań w zlewni na transformację fali wezbraniowej wraz z wielkością i uwarunkowaniami czasowymi obniżenia wezbrania na bazie: szczegółowych lokalizacji obiektów, ich koncepcji technicznych, analizy gospodarki wodnej oraz uwzględniając bezpieczeństwo obiektów i terenów przyległych. 12. Wstępna ocena budowy geologicznej obszarów planowanych pod ewentualną lokalizację nowych zbiorników retencyjnych (suchych i stale piętrzących wodę), na bazie dostępnych materiałów archiwalnych. 13. Opracowanie listy priorytetów inwestycyjnych proponowanych do realizacji w postaci programu inwestycyjnego (w tym pakietyzacja inwestycji), wraz z: a) przeprowadzeniem ocen możliwych do realizacji inwestycji pod kątem kompletności przygotowania dokumentacji projektowej, stopnia przygotowania realizacji, estymowanego czasu realizacji, ewentualnego czasu potrzebnego do uzupełnienia dokumentacji, terminów uzyskania odpowiednich zgód oraz gotowości do realizacji, b) analizą wpływu na środowiskowo przewidywanych inwestycji z uwzględnieniem wymagań stawianych: i. prawem polskim i dyrektywami unijnymi ii. opracowaniom Ramowych Planów Zarządzania Środowiskiem niezbędnych przy finansowaniu środkami Banku Światowego c) wstępną analizą wpływu na kwestie społeczne z uwzględnieniem wymagań standardów Banku Światowego dla opracowań Planów Pozyskania Nieruchomości i Przesiedleń. d) oceną występowania możliwych konfliktów (przyrodniczych, społecznych, planistycznych, itp.) dla wybranych inwestycji, e) przeprowadzenie ocen planowanych inwestycji pod kątem czasu i harmonogramów ich realizacji. 14. Wykonanie przestrzennej bazy danych GIS z opisem inwestycji oraz czytelnej mapy poglądowej w skali 1:10 000 lub większej skali (podkład ortofotomapy, mapy topograficznej) z lokalizacją planowanych w ramach Master Planu obiektów inwestycyjnych i obszarów chronionych dzięki ich funkcjonowaniu wraz ze wstępnym wykazem zajęć stałych i czasowych gruntów niezbędnych do realizacji inwestycji. 15. Opracowanie wstępnego Studium Wykonalności, w którym zawarta zostanie: a) wstępna analiza, rozpoznanie i raport szacunkowych kosztów inwestycyjnych, odtworzeniowych i operacyjnych w 30-letnim okresie analizy oraz kosztów pozyskania terenu pod inwestycje, wraz z kosztami przesiedleń, b) wstępna analiza opcji dla zidentyfikowanych w pkt. 10 wariantów, wykonana zgodnie z Załącznikiem III Rozporządzenia wykonawczego Komisji nr 207/2015, tj. na poziomie strategicznym w drodze analizy wielokryterialnej jakościowo-ilościowej i na poziomie technologicznym w drodze analizy ilościowej. Analiza opcji powinna uwzględniać kryteria społeczne, środowiskowe, techniczne i ekonomiczne, c) wstępna analiza kosztów i korzyści (AKK) wykonana zgodnie z Załącznikiem III Rozporządzenia 207/2015. Zaleca się wykorzystanie metody średniorocznych strat powodziowych AAD (Annual Average Damage). Jednostkowe wartości majątku dla poszczególnych klas użytkowania terenu z Rozporządzenia ws. map zagrożenia i map ryzyka powodziowego, odzwierciedlające wartości majątku dla poziomu cen z 2008 r., powinny zostać zindeksowane o wskaźnik wzrostu cen w okresie 2008-2017. Analiza powinna być przeprowadzona w cenach stałych, przy zastosowaniu 4% stopy dyskonta przy ocenie efektywności finansowej oraz 5% stopy dyskonta przy ocenie efektywności ekonomicznej. 16. Wykonanie prognozy oddziaływania społecznego dla wariantu rekomendowanego wraz z opracowaniem projektu kampanii społecznych i listą interesariuszy. 17. Wykonanie wstępnego harmonogramu realizacji inwestycji rekomendowanych w Master Planie (opracowania projektowe, ścieżka krytyczna uzyskiwania decyzji administracyjnych, terminy prowadzenia robót budowlanych i uzyskiwania pozwolenia na użytkowanie). 18. Opracowanie projektu Master Planu dla zlewni rzeki Bóbr. 19. Opracowanie prognozy oddziaływania na środowisko projektu Master Planu oraz przeprowadzenie strategicznej oceny oddziaływania na środowisko. 20. Ocena uwag i uwzględnienie ich w projekcie Master Planu. 21. Opracowanie ostatecznej wersji Master Planu. 22. Sporządzenie Raportu Końcowego z podsumowaniem zrealizowanych prac. Zakres usług został szczegółowo opisany w Opisie Przedmiotu Zamówienia, który jest dostępny na stronie internetowej: www.wroclaw.rzgw.gov.pl zakładka: Zamówienia publiczne/Przetargi. RZGW we Wrocławiu zaprasza firmy konsultingowe ("Konsultanci") do wyrażenia zainteresowania świadczeniem Usług. Zainteresowani Konsultanci powinni przekazać informacje wykazujące, że posiadają wymagane kwalifikacje i odpowiednie doświadczenie do wykonania Usług. Kryteria umieszczenia na krótkiej liście jak w pkt. IV.1.6) oraz w dokumentach zamówienia pod adresem: http://wroclaw.rzgw.gov.pl

SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM

III.1) WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU

III.1.1) Kompetencje lub uprawnienia do prowadzenia określonej działalności zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów
Określenie warunków:
Informacje dodatkowe
III.1.2) Sytuacja finansowa lub ekonomiczna
Określenie warunków:
Informacje dodatkowe
III.1.3) Zdolność techniczna lub zawodowa
Określenie warunków:
Zamawiający wymaga od wykonawców wskazania w ofercie lub we wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu imion i nazwisk osób wykonujących czynności przy realizacji zamówienia wraz z informacją o kwalifikacjach zawodowych lub doświadczeniu tych osób:
Informacje dodatkowe:

III.2) PODSTAWY WYKLUCZENIA

III.2.1) Podstawy wykluczenia określone w art. 24 ust. 1 ustawy Pzp
III.2.2) Zamawiający przewiduje wykluczenie wykonawcy na podstawie art. 24 ust. 5 ustawy Pzp Nie Zamawiający przewiduje następujące fakultatywne podstawy wykluczenia:







III.3) WYKAZ OŚWIADCZEŃ SKŁADANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ W CELU WSTĘPNEGO POTWIERDZENIA, ŻE NIE PODLEGA ON WYKLUCZENIU ORAZ SPEŁNIA WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ SPEŁNIA KRYTERIA SELEKCJI

Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu
Nie
Oświadczenie o spełnianiu kryteriów selekcji
Nie

III.4) WYKAZ OŚWIADCZEŃ LUB DOKUMENTÓW , SKŁADANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ W POSTĘPOWANIU NA WEZWANIE ZAMAWIAJACEGO W CELU POTWIERDZENIA OKOLICZNOŚCI, O KTÓRYCH MOWA W ART. 25 UST. 1 PKT 3 USTAWY PZP:

III.5) WYKAZ OŚWIADCZEŃ LUB DOKUMENTÓW SKŁADANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ W POSTĘPOWANIU NA WEZWANIE ZAMAWIAJACEGO W CELU POTWIERDZENIA OKOLICZNOŚCI, O KTÓRYCH MOWA W ART. 25 UST. 1 PKT 1 USTAWY PZP

III.5.1) W ZAKRESIE SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU:

III.5.2) W ZAKRESIE KRYTERIÓW SELEKCJI:

III.6) WYKAZ OŚWIADCZEŃ LUB DOKUMENTÓW SKŁADANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ W POSTĘPOWANIU NA WEZWANIE ZAMAWIAJACEGO W CELU POTWIERDZENIA OKOLICZNOŚCI, O KTÓRYCH MOWA W ART. 25 UST. 1 PKT 2 USTAWY PZP

III.7) INNE DOKUMENTY NIE WYMIENIONE W pkt III.3) - III.6)

SEKCJA IV: PROCEDURA

IV.1) OPIS
IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia: Przetarg ograniczony
IV.1.2) Zamawiający żąda wniesienia wadium:

Nie
Informacja na temat wadium


IV.1.3) Przewiduje się udzielenie zaliczek na poczet wykonania zamówienia:

Nie
Należy podać informacje na temat udzielania zaliczek:


IV.1.4) Wymaga się złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia do ofert katalogów elektronicznych:

Nie
Dopuszcza się złożenie ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia do ofert katalogów elektronicznych:
Nie
Informacje dodatkowe:


IV.1.5.) Wymaga się złożenia oferty wariantowej:

Nie
Dopuszcza się złożenie oferty wariantowej

Złożenie oferty wariantowej dopuszcza się tylko z jednoczesnym złożeniem oferty zasadniczej:


IV.1.6) Przewidywana liczba wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do udziału w postępowaniu
(przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem, dialog konkurencyjny, partnerstwo innowacyjne)

Liczba wykonawców  6
Przewidywana minimalna liczba wykonawców
Maksymalna liczba wykonawców  
Kryteria selekcji wykonawców:
Kryteria umieszczenia na krótkiej liście są następujące: 1. Doświadczenie w przygotowywaniu studiów, koncepcji lub programów/analiz wielowariantowych dla projektów hydrotechnicznych/w zakresie ochrony przeciwpowodziowej zgodnie z wymaganiami zarówno prawa polskiego, jak i prawa unijnego oraz wytycznych i polityki Banku Światowego 2. Doświadczenie w realizacji Studiów Wykonalności dla projektów hydrotechnicznych/ w zakresie ochrony przeciwpowodziowej 3. Doświadczenie w realizacji modeli hydrologicznych i/lub hydraulicznych będących elementem studiów, koncepcji lub programów/analiz wielowariantowych dla projektów hydrotechnicznych/w zakresie ochrony przeciwpowodziowej 4. Doświadczenie w planowaniu i przygotowaniu dużych projektów z zakresu gospodarki wodnej. Uwagę Konsultantów zwraca się na punkt 1.9. "Instrukcji Banku Światowego: Wybór i zatrudnianie konsultantów przez Pożyczkobiorców Banku Światowego w ramach pożyczek MBOiR oraz kredytów i grantów MSR, Styczeń 2011 ze zmianami z lipca 2014r. ("Instrukcja Banku Światowego dotycząca Konsultantów"), który przedstawia politykę Banku Światowego dotyczącą konfliktu interesów. Konsultanci mogą się łączyć aby zwiększyć swoje kwalifikacje. "Połączenie" może przyjąć formę Joint Venture lub konsultantów-podwykonawców. W przypadku Joint Venture (JV), dla celów stworzenia krótkiej listy wszyscy członkowie JV będą oceniani łącznie i powinni solidarnie odpowiadać za zamówienie oraz podpisać kontrakt w przypadku udzielenia zamówienia temu JV. W wyrażeniu zainteresowania (EOI), Konsultanci powinni oddzielnie dla każdego członka Joint Venture przedstawić informacje dotyczące jego doświadczenia i kwalifikacji. Zainteresowani Konsultanci powinni jasno określić formę współpracy oraz wskazać w swojej aplikacji obowiązki partnerów i konsultantów-podwykonawców. Niejasne zapisy wyrażenia zainteresowania, zawierające sformułowania "wspólnie z" i/oraz "w powiązaniu z", itp. mogą być przyczyną nie zakwalifikowania Konsultantów na krótką listę. Zasadą jest, że firma składa jedno wyrażenie zainteresowania, w którym wskazuje czy występuje w charakterze konsultanta-podwykonawcy, indywidualnego konsultanta czy jako członek joint venture. Należy pamiętać, że firma konsultingowa może złożyć tylko jedno EOI w tym samym procesie wyboru albo jako indywidualny konsultant, albo jako partner joint venture. Żadna z firm, która złożyła EOI jako indywidualny konsultant lub członek joint venture, nie może być konsultantem-podwykonawcą w tym samym procesie wyboru. Firma, występująca jako podwykonawca konsultanta lub joint venture, może występować u innych konsultantów ale tylko w charakterze konsultanta -podwykonawcy. Konsultant zostanie wybrany zgodnie z trybem wyboru w oparciu o jakość i koszty (Quality and Cost-Based Selection) określonym w Instrukcji Banku Światowego dotyczącej Konsultantów.W niniejszym postępowaniu przewiduje się rozliczanie wg kontraktu ryczałtowego (lump-sum). Dalsze informacje można uzyskać pod poniższym adresem w czasie godzin pracy tj. od 7:00 do 15:00 Zgłoszenia zainteresowania muszą być dostarczone w formie pisemnej na poniższy adres (osobiście, pocztą, faksem lub poprzez e-mail potwierdzone niezwłocznie pisemnie) do dnia 12 września 2017 r. Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej we Wrocławiu Do rąk: Karolina Radwan - Główny specjalista w JRP OPDOW ul. C. K. Norwida 34 50-950 Wrocław, Polska Tel: +48 71 337 8943 Faks: +48 71 3285048. E-mail: oppkk@wroclaw.rzgw.gov.pl


IV.1.7) Informacje na temat umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów:

Umowa ramowa będzie zawarta:

Czy przewiduje się ograniczenie liczby uczestników umowy ramowej:

Przewidziana maksymalna liczba uczestników umowy ramowej:

Informacje dodatkowe:

Zamówienie obejmuje ustanowienie dynamicznego systemu zakupów:

Adres strony internetowej, na której będą zamieszczone dodatkowe informacje dotyczące dynamicznego systemu zakupów:

Informacje dodatkowe:

W ramach umowy ramowej/dynamicznego systemu zakupów dopuszcza się złożenie ofert w formie katalogów elektronicznych:

Przewiduje się pobranie ze złożonych katalogów elektronicznych informacji potrzebnych do sporządzenia ofert w ramach umowy ramowej/dynamicznego systemu zakupów:


IV.1.8) Aukcja elektroniczna
Przewidziane jest przeprowadzenie aukcji elektronicznej (przetarg nieograniczony, przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem)
Należy podać adres strony internetowej, na której aukcja będzie prowadzona:

Należy wskazać elementy, których wartości będą przedmiotem aukcji elektronicznej:
Przewiduje się ograniczenia co do przedstawionych wartości, wynikające z opisu przedmiotu zamówienia:

Należy podać, które informacje zostaną udostępnione wykonawcom w trakcie aukcji elektronicznej oraz jaki będzie termin ich udostępnienia:
Informacje dotyczące przebiegu aukcji elektronicznej:
Jaki jest przewidziany sposób postępowania w toku aukcji elektronicznej i jakie będą warunki, na jakich wykonawcy będą mogli licytować (minimalne wysokości postąpień):
Informacje dotyczące wykorzystywanego sprzętu elektronicznego, rozwiązań i specyfikacji technicznych w zakresie połączeń:
Wymagania dotyczące rejestracji i identyfikacji wykonawców w aukcji elektronicznej:
Informacje o liczbie etapów aukcji elektronicznej i czasie ich trwania:


Czas trwania:

Czy wykonawcy, którzy nie złożyli nowych postąpień, zostaną zakwalifikowani do następnego etapu:
Warunki zamknięcia aukcji elektronicznej:


IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT
IV.2.1) Kryteria oceny ofert:
IV.2.2) Kryteria
KryteriaZnaczenie
cena20,00
Jakość80,00

IV.2.3) Zastosowanie procedury, o której mowa w art. 24aa ust. 1 ustawy Pzp (przetarg nieograniczony)
Nie
IV.3) Negocjacje z ogłoszeniem, dialog konkurencyjny, partnerstwo innowacyjne
IV.3.1) Informacje na temat negocjacji z ogłoszeniem
Minimalne wymagania, które muszą spełniać wszystkie oferty:

Przewidziane jest zastrzeżenie prawa do udzielenia zamówienia na podstawie ofert wstępnych bez przeprowadzenia negocjacji
Przewidziany jest podział negocjacji na etapy w celu ograniczenia liczby ofert:
Należy podać informacje na temat etapów negocjacji (w tym liczbę etapów):

Informacje dodatkowe


IV.3.2) Informacje na temat dialogu konkurencyjnego
Opis potrzeb i wymagań zamawiającego lub informacja o sposobie uzyskania tego opisu:

Informacja o wysokości nagród dla wykonawców, którzy podczas dialogu konkurencyjnego przedstawili rozwiązania stanowiące podstawę do składania ofert, jeżeli zamawiający przewiduje nagrody:

Wstępny harmonogram postępowania:

Podział dialogu na etapy w celu ograniczenia liczby rozwiązań:
Należy podać informacje na temat etapów dialogu:


Informacje dodatkowe:

IV.3.3) Informacje na temat partnerstwa innowacyjnego
Elementy opisu przedmiotu zamówienia definiujące minimalne wymagania, którym muszą odpowiadać wszystkie oferty:

Podział negocjacji na etapy w celu ograniczeniu liczby ofert podlegających negocjacjom poprzez zastosowanie kryteriów oceny ofert wskazanych w specyfikacji istotnych warunków zamówienia:

Informacje dodatkowe:

IV.4) Licytacja elektroniczna
Adres strony internetowej, na której będzie prowadzona licytacja elektroniczna:

Adres strony internetowej, na której jest dostępny opis przedmiotu zamówienia w licytacji elektronicznej:

Wymagania dotyczące rejestracji i identyfikacji wykonawców w licytacji elektronicznej, w tym wymagania techniczne urządzeń informatycznych:

Sposób postępowania w toku licytacji elektronicznej, w tym określenie minimalnych wysokości postąpień:

Informacje o liczbie etapów licytacji elektronicznej i czasie ich trwania:

Czas trwania:

Wykonawcy, którzy nie złożyli nowych postąpień, zostaną zakwalifikowani do następnego etapu:

Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w licytacji elektronicznej:
Data: godzina:
Termin otwarcia licytacji elektronicznej:

Termin i warunki zamknięcia licytacji elektronicznej:


Istotne dla stron postanowienia, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy w sprawie zamówienia publicznego, albo ogólne warunki umowy, albo wzór umowy:


Wymagania dotyczące zabezpieczenia należytego wykonania umowy:


Informacje dodatkowe:

IV.5) ZMIANA UMOWY
Przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy: Nie
Należy wskazać zakres, charakter zmian oraz warunki wprowadzenia zmian:

IV.6) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE

IV.6.1) Sposób udostępniania informacji o charakterze poufnym (jeżeli dotyczy):

Środki służące ochronie informacji o charakterze poufnym

IV.6.2) Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu:
Data: 2017-09-12, godzina: 00:00,
Skrócenie terminu składania wniosków, ze względu na pilną potrzebę udzielenia zamówienia (przetarg nieograniczony, przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem):
Nie
Wskazać powody:

Język lub języki, w jakich mogą być sporządzane oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu
> Wniosek należy sporządzić w języku polskim lub angielskim.
IV.6.3) Termin związania ofertą: do: okres w dniach: 91 (od ostatecznego terminu składania ofert)
IV.6.4) Przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia: Nie
IV.6.5) Przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki służące sfinansowaniu zamówień na badania naukowe lub prace rozwojowe, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane Nie
IV.6.6) Informacje dodatkowe:

ZAŁĄCZNIK I - INFORMACJE DOTYCZĄCE OFERT CZĘŚCIOWYCH







Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj








Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.