eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi Lublin › Ochrona obiektów pocztowych przez grupy interwencyjne

Poręczenia kontraktowe dla firm startujących w przetargach publicznych


Ten przetarg został już zakończony. Zobacz wynik tego przetargu



Ogłoszenie z dnia 2012-12-04

Lublin: Ochrona obiektów pocztowych przez grupy interwencyjne
Numer ogłoszenia: 489422 - 2012; data zamieszczenia: 04.12.2012
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - usługi

Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.

Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

I. 1) NAZWA I ADRES: Poczta Polska S.A. Centrum Infrastruktury Oddział Regionalny w Lublinie , ul. Wacława Moritza 2, 20-900 Lublin, woj. lubelskie, tel. 81 7106300, 7106301, 7106302, faks 81 7106300, 7106301, 7106302.

  • Adres strony internetowej zamawiającego: www.poczta-polska.pl

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Podmiot prawa publicznego.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Ochrona obiektów pocztowych przez grupy interwencyjne.

II.1.2) Rodzaj zamówienia: usługi.

II.1.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi ochrony osób i mienia w formie gotowości do interwencji oraz bezpośredniej interwencji załogi grupy interwencyjnej po otrzymaniu powiadomienia o konieczności jej wykonania przez Wykonawców spełniających wymagania specjalistycznej uzbrojonej formacji ochronnej (SUFO), zgodnie z ustawą z dnia 22 sierpnia 1997 r., o ochronie osób i mienia (t.j. Dz. U. z 2005 r. Nr 145, poz. 1221 z późn. zmianami) oraz posiadających decyzję przyznającą prawo do posiadania broni. Załoga grupy interwencyjnej jest to zespół licencjonowanych umundurowanych pracowników ochrony fizycznej, składający się z co najmniej dwóch osób, wyposażonych w oznakowany samochód patrolowy, niezbędne środki łączności, środki przymusu bezpośredniego oraz broń palną wraz z normatywem amunicji, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Bezpośrednia interwencja załogi grupy interwencyjnej rozumiana jest jako: 1) dojazd do obiektu po otrzymaniu powiadomienia o konieczności jej wykonania od operatora stacji monitorowania alarmów, 2) podjęcie stosownych do okoliczności działań w przypadku zagrożenia bezpieczeństwa osób i mienia znajdującego się w chronionym obiekcie, a w szczególności w sytuacjach wskazujących na: kradzież lub zabór mienia w wyniku włamania, napadu, rabunku, próbę zagarnięcia mienia, wystąpienie innych zagrożeń, np., energetycznych, gazowych, wybuch pożaru itp. Czas dojazdu załogi grupy interwencyjnej do obiektu nie może przekroczyć 10 minut od chwili otrzymania zgłoszenia od operatora stacji monitorowania alarmów. Szczegółowy zakres działania grup interwencyjnych oraz opis sposobu realizacji przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikami, stanowiący załącznik nr 5 do SIWZ..

II.1.4) Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających: nie.

II.1.5) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 79.71.00.00-4.

II.1.6) Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej: tak, liczba części: 3.

II.1.7) Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej: nie.


II.2) CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA: Okres w miesiącach: 12.

SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM

III.1) WADIUM

Informacja na temat wadium: Nie jest wymagane

III.2) ZALICZKI

  • Czy przewiduje się udzielenie zaliczek na poczet wykonania zamówienia: nie

III.3) WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ OPIS SPOSOBU DOKONYWANIA OCENY SPEŁNIANIA TYCH WARUNKÓW

  • III. 3.1) Uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania

    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Wykonawcą zamówienia może być osoba fizyczna, osoba prawna, albo jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki, dotyczące posiadania uprawnień do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadaniana na potwierdzenie czego przedstawią oświadczenie w tym zakresie oraz: - wymagane jest posiadanie aktualnej Koncesji Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie ochrony osób i mienia, zgodnie z ustawą z dnia 22 sierpnia 1997r. o ochronie osób i mienia; w przypadku, gdy termin ważności koncesji upłynie w okresie realizacji umowy, Wykonawca będzie zobowiązany do dostarczenia nowej koncesji ważnej w okresie realizacji umowy, -wymagane jest posiadanie przez Wykonawcę decyzji właściwego Komendanta Wojewódzkiego Policji przyznającej prawo do posiadania do celów ochrony bezpieczeństwa osób i mienia, broni palnej do uzbrojenia grupy interwencyjnej i pracowników ochrony stacjonarnej wydanej zgodnie z wymogami rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 21 października 2011 roku w sprawie zasad uzbrojenia specjalistycznych uzbrojonych formacji ochronnych i warunków przechowywania oraz ewidencjonowania broni i amunicji (Dz.U. z 2011 r., Nr 245, poz. 1462); w przypadku, gdy termin ważności decyzji upłynie w okresie realizacji umowy, Wykonawca będzie zobowiązany do dostarczenia nowej decyzji ważnej w okresie realizacji umowy. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia na potwierdzenie czego przedstawią: oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia; - aktualny odpis z właściwego rejestru, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru, w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert, a w stosunku do osób fizycznych oświadczenie w zakresie art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy. Zamawiający dokona oceny spełniania warunków udziału w postępowaniu metodą warunku granicznego - spełnia/nie spełnia na podstawie treści złożonych przez wykonawcę oświadczeń i dokumentów.

  • III.3.2) Wiedza i doświadczenie

    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Wykonawcą zamówienia może być osoba fizyczna, osoba prawna, albo jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki, dotyczące posiadania niezbędnej wiedzy i doświadczenia do wykonania zamówienia na potwierdzenie czego przedstawią oświadczenie w tym zakresie. Zamawiający dokona oceny spełniania warunków udziału w postępowaniu metodą warunku granicznego - spełnia/nie spełnia na podstawie treści złożonych przez wykonawcę oświadczeń i dokumentów.

  • III.3.3) Potencjał techniczny

    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Wykonawcą zamówienia może być osoba fizyczna, osoba prawna, albo jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki, dotyczące dysponowania odpowiednim potencjałem technicznym do wykonania zamówienia na potwierdzenie czego przedstawią oświadczenie w tym zakresie. Zamawiający dokona oceny spełniania warunków udziału w postępowaniu metodą warunku granicznego - spełnia/nie spełnia na podstawie treści złożonych przez wykonawcę oświadczeń i dokumentów.

  • III.3.4) Osoby zdolne do wykonania zamówienia

    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Wykonawcą zamówienia może być osoba fizyczna, osoba prawna, albo jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki, dotyczące dysponowania osobami zdolnymi do wykonania zamówienia na potwierdzenie czego przedstawą oświadczenie w tym zakresie oraz wymagane jest przedstawienie wykazu osób, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, niezbędnych do wykonania zamówienia, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności, oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami. Wymagane jest dysponowanie przez wykonawcę osobami posiadającymi licencje pracowników ochrony fizycznej I lub II stopnia. - wymagane jest przedstawienia oświadczenia, że osoby które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, posiadają wymagane uprawnienia tj. licencję pracownika ochrony fizycznej I lub II stopnia. Zamawiający dokona oceny spełniania warunków udziału w postępowaniu metodą warunku granicznego - spełnia/nie spełnia na podstawie treści złożonych przez wykonawcę oświadczeń i dokumentów.

  • III.3.5) Sytuacja ekonomiczna i finansowa

    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Wykonawcą zamówienia może być osoba fizyczna, osoba prawna, albo jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki, dotyczące znajdowania się w sytuacji ekonomicznej i finansowej zapewniającej wykonanie zamówienia na potwierdzenie czego przedstawią oświadczenie w tym zakresie. Zamawiający dokona oceny spełniania warunków udziału w postępowaniu metodą warunku granicznego - spełnia/nie spełnia na podstawie treści złożonych przez wykonawcę oświadczeń i dokumentów.

III.4) INFORMACJA O OŚWIADCZENIACH LUB DOKUMENTACH, JAKIE MAJĄ DOSTARCZYĆ WYKONAWCY W CELU POTWIERDZENIA SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ NIEPODLEGANIA WYKLUCZENIU NA PODSTAWIE ART. 24 UST. 1 USTAWY

  • III.4.1) W zakresie wykazania spełniania przez wykonawcę warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy, oprócz oświadczenia o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu, należy przedłożyć:

    • koncesję, zezwolenie lub licencję
    • wykaz osób, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, kontrolę jakości lub kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych dla wykonania zamówienia, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności, oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami
    • oświadczenie, że osoby, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, posiadają wymagane uprawnienia, jeżeli ustawy nakładają obowiązek posiadania takich uprawnień
  • III.4.2) W zakresie potwierdzenia niepodlegania wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy, należy przedłożyć:

    • oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia
    • aktualny odpis z właściwego rejestru, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru, w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert, a w stosunku do osób fizycznych oświadczenie w zakresie art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy
    • wykonawca powołujący się przy wykazywaniu spełniania warunków udziału w postępowaniu na potencjał innych podmiotów, które będą brały udział w realizacji części zamówienia, przedkłada także dokumenty dotyczące tego podmiotu w zakresie wymaganym dla wykonawcy, określonym w pkt III.4.2.
  • III.4.3) Dokumenty podmiotów zagranicznych

    Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, przedkłada:

    III.4.3.1) dokument wystawiony w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania potwierdzający, że:

    • nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości - wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert

III.6) INNE DOKUMENTY

Inne dokumenty niewymienione w pkt III.4) albo w pkt III.5)

1/ Wypełniony formularz ofertowy-zał.1 do SIWZ 2/ Dokument lub dokumenty z których będzie wynikać uprawnienie do podpisania oferty np.: wydruk ze strony Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (a jeśli dane nie są jeszcze dla danego podmiotu wprowadzone, to aktualne zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej), aktualny statut spółki. W przypadku, gdy oferta jest podpisywana przez pełnomocnika-pełnomocnictwo. 3/ Oświadczenie dotyczące wykonania części zamówienia przez podwykonawców, wzór stanowi załącznik nr 4 do SIWZ. Oświadczenie należy załączyć w przypadku planowanego zlecenia części prac podwykonawcom.

III.7) Czy ogranicza się możliwość ubiegania się o zamówienie publiczne tylko dla wykonawców, u których ponad 50 % pracowników stanowią osoby niepełnosprawne: nie

SEKCJA IV: PROCEDURA

IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA

IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia: przetarg nieograniczony.

IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT

IV.2.1) Kryteria oceny ofert: najniższa cena.

IV.2.2) Czy przeprowadzona będzie aukcja elektroniczna: nie.

IV.3) ZMIANA UMOWY

Czy przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy: tak

Dopuszczalne zmiany postanowień umowy oraz określenie warunków zmian

Zamawiający przewiduje możliwość wprowadzenia następujących zmian w umowie: 1) zmiana w zakresie przedmiotu umowy, o której mowa w § 2 ust. 3 wzoru umowy oraz jeżeli konieczność wprowadzenia takiej zmiany jest skutkiem zmiany przepisów prawa, 2) zmiany wysokości wynagrodzenia, pod warunkiem wejścia w życie przepisów wprowadzających zmiany w wysokości stawek podatku VAT, 3) zmiana zakresu prac powierzonych podwykonawcy, pod warunkiem gdy istnieje groźba niezrealizowania przedmiotu umowy, 4) zmiana wynikająca z okoliczności, których nie można było przewidzieć w chwili zawarcia umowy, noszących znamiona siły wyższej jako zdarzenia niemożliwego do zapobieżenia.

IV.4) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE

IV.4.1) Adres strony internetowej, na której jest dostępna specyfikacja istotnych warunków zamówienia: www.poczta-polska.pl
Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać pod adresem: Centrum Infrastruktury Region Infrastruktury w Lublinie ul. Moritza 2 20-900 Lublin, bud.biurowy, pok.201.

IV.4.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert: 12.12.2012 godzina 09:00, miejsce: Centrum Infrastruktury Region Infrastruktury w Lublinie ul. Moritza 2 20-900 Lublin, bud.biurowy, pok.206/3.

IV.4.5) Termin związania ofertą: okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).

IV.4.17) Czy przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia: nie

ZAŁĄCZNIK I - INFORMACJE DOTYCZĄCE OFERT CZĘŚCIOWYCH

CZĘŚĆ Nr: 1 NAZWA: Ochrona czterech obiektów pocztowych przez grupy interwencyjne - ul. Kościuszki 81 23-400 Biłgoraj - ul. Piłsudskiego 7 22-500 Hrubieszów - Pl. Wolności 9 21-500 Biała Podlaska - Al. I Armii Wojska Polskiego 41 A 22-100 Chełm.

  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi ochrony osób i mienia w formie gotowości do interwencji oraz bezpośredniej interwencji załogi grupy interwencyjnej po otrzymaniu powiadomienia o konieczności jej wykonania przez Wykonawców spełniających wymagania specjalistycznej uzbrojonej formacji ochronnej (SUFO), zgodnie z ustawą z dnia 22 sierpnia 1997 r., o ochronie osób i mienia (t.j. Dz. U. z 2005 r. Nr 145, poz. 1221 z późn. zmianami) oraz posiadających decyzję przyznającą prawo do posiadania broni. Załoga grupy interwencyjnej jest to zespół licencjonowanych umundurowanych pracowników ochrony fizycznej, składający się z co najmniej dwóch osób, wyposażonych w oznakowany samochód patrolowy, niezbędne środki łączności, środki przymusu bezpośredniego oraz broń palną wraz z normatywem amunicji, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Bezpośrednia interwencja załogi grupy interwencyjnej rozumiana jest jako: 1) dojazd do obiektu po otrzymaniu powiadomienia o konieczności jej wykonania od operatora stacji monitorowania alarmów, 2) podjęcie stosownych do okoliczności działań w przypadku zagrożenia bezpieczeństwa osób i mienia znajdującego się w chronionym obiekcie, a w szczególności w sytuacjach wskazujących na: kradzież lub zabór mienia w wyniku włamania, napadu, rabunku, próbę zagarnięcia mienia, wystąpienie innych zagrożeń, np., energetycznych, gazowych, wybuch pożaru itp. Czas dojazdu załogi grupy interwencyjnej do obiektu nie może przekroczyć 10 minut od chwili otrzymania zgłoszenia od operatora stacji monitorowania alarmów. Szczegółowy zakres działania grup interwencyjnych oraz opis sposobu realizacji przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikami, stanowiący załącznik nr 5 do SIWZ..

  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 79.71.00.00-4.

  • 3) Czas trwania lub termin wykonania: Okres w miesiącach: 12.

  • 4) Kryteria oceny ofert: najniższa cena.


CZĘŚĆ Nr: 2 NAZWA: Ochrona czterech obiektów pocztowych przez grupy interwencyjne - ul. 3 Maja 12 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski - ul. Okrzei 26 28-300 Jędrzejów - ul. Słoneczna 4 27-200 Starachowice - ul. Niepodległości 90 26-110 Skarżysko- Kamienna.

  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi ochrony osób i mienia w formie gotowości do interwencji oraz bezpośredniej interwencji załogi grupy interwencyjnej po otrzymaniu powiadomienia o konieczności jej wykonania przez Wykonawców spełniających wymagania specjalistycznej uzbrojonej formacji ochronnej (SUFO), zgodnie z ustawą z dnia 22 sierpnia 1997 r., o ochronie osób i mienia (t.j. Dz. U. z 2005 r. Nr 145, poz. 1221 z późn. zmianami) oraz posiadających decyzję przyznającą prawo do posiadania broni. Załoga grupy interwencyjnej jest to zespół licencjonowanych umundurowanych pracowników ochrony fizycznej, składający się z co najmniej dwóch osób, wyposażonych w oznakowany samochód patrolowy, niezbędne środki łączności, środki przymusu bezpośredniego oraz broń palną wraz z normatywem amunicji, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Bezpośrednia interwencja załogi grupy interwencyjnej rozumiana jest jako: 1) dojazd do obiektu po otrzymaniu powiadomienia o konieczności jej wykonania od operatora stacji monitorowania alarmów, 2) podjęcie stosownych do okoliczności działań w przypadku zagrożenia bezpieczeństwa osób i mienia znajdującego się w chronionym obiekcie, a w szczególności w sytuacjach wskazujących na: kradzież lub zabór mienia w wyniku włamania, napadu, rabunku, próbę zagarnięcia mienia, wystąpienie innych zagrożeń, np., energetycznych, gazowych, wybuch pożaru itp. Czas dojazdu załogi grupy interwencyjnej do obiektu nie może przekroczyć 10 minut od chwili otrzymania zgłoszenia od operatora stacji monitorowania alarmów. Szczegółowy zakres działania grup interwencyjnych oraz opis sposobu realizacji przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikami, stanowiący załącznik nr 5 do SIWZ..

  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 79.71.00.00-4.

  • 3) Czas trwania lub termin wykonania: Okres w miesiącach: 12.

  • 4) Kryteria oceny ofert: najniższa cena.


CZĘŚĆ Nr: 3 NAZWA: Ochrona trzech obiektów pocztowych przez grupy interwencyjne - ul. Sienkiewicza 2 96-100 Skierniewice - ul. 3 Maja 6 97-500 Radomsko - ul. 3 Maja 3 99-310 Kutno.

  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi ochrony osób i mienia w formie gotowości do interwencji oraz bezpośredniej interwencji załogi grupy interwencyjnej po otrzymaniu powiadomienia o konieczności jej wykonania przez Wykonawców spełniających wymagania specjalistycznej uzbrojonej formacji ochronnej (SUFO), zgodnie z ustawą z dnia 22 sierpnia 1997 r., o ochronie osób i mienia (t.j. Dz. U. z 2005 r. Nr 145, poz. 1221 z późn. zmianami) oraz posiadających decyzję przyznającą prawo do posiadania broni. Załoga grupy interwencyjnej jest to zespół licencjonowanych umundurowanych pracowników ochrony fizycznej, składający się z co najmniej dwóch osób, wyposażonych w oznakowany samochód patrolowy, niezbędne środki łączności, środki przymusu bezpośredniego oraz broń palną wraz z normatywem amunicji, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Bezpośrednia interwencja załogi grupy interwencyjnej rozumiana jest jako: 1) dojazd do obiektu po otrzymaniu powiadomienia o konieczności jej wykonania od operatora stacji monitorowania alarmów, 2) podjęcie stosownych do okoliczności działań w przypadku zagrożenia bezpieczeństwa osób i mienia znajdującego się w chronionym obiekcie, a w szczególności w sytuacjach wskazujących na: kradzież lub zabór mienia w wyniku włamania, napadu, rabunku, próbę zagarnięcia mienia, wystąpienie innych zagrożeń, np., energetycznych, gazowych, wybuch pożaru itp. Czas dojazdu załogi grupy interwencyjnej do obiektu nie może przekroczyć 10 minut od chwili otrzymania zgłoszenia od operatora stacji monitorowania alarmów. Szczegółowy zakres działania grup interwencyjnych oraz opis sposobu realizacji przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikami, stanowiący załącznik nr 5 do SIWZ..

  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 79.71.00.00-4.

  • 3) Czas trwania lub termin wykonania: Okres w miesiącach: 12.

  • 4) Kryteria oceny ofert: najniższa cena.


Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj








Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.