eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi Chełm › Pełnienie funkcji instruktora ds. tańca ludowego w Zespole Pieśni i Tańca Ziemi Chełmskiej działającym w Chełmskim Domu KulturyOgłoszenie z dnia 2010-12-30

Chełm: Pełnienie funkcji instruktora ds. tańca ludowego w Zespole Pieśni i Tańca Ziemi Chełmskiej działającym w Chełmskim Domu Kultury
Numer ogłoszenia: 376783 - 2010; data zamieszczenia: 30.12.2010
OGŁOSZENIE O ZAMIARZE ZAWARCIA UMOWY - Usługi

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

I. 1) NAZWA I ADRES: Chełmski Dom Kultury, pl. Tysiąclecia 1, 22-100 Chełm, woj. lubelskie, tel. 0-82 563-00-81, 563-10-82, faks 0-82 563-02-65

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Inny: Samorządowa Instytucja Kultury.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Pełnienie funkcji instruktora ds. tańca ludowego w Zespole Pieśni i Tańca Ziemi Chełmskiej działającym w Chełmskim Domu Kultury.

II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.

II.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia: Zakres zamówienia obejmuje : 1/ prowadzenie zajęć tanecznych wg. harmonogramu zajęć sporządzonego przez kierownika Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Chełmskiej, 2/ sprawowanie nadzoru podczas organizacji i realizacji występów uczestników zajęć - członków zespołu w miejscach wyznaczonych do prezentacji podczas imprez organizowanych przez ChDK, 3/ bieżącego prowadzenia list obecności uczestników zajęć tanecznych. Termin realizacji zamówienia obejmował będzie okres od 07 stycznia 2011 roku do 28 czerwca 2011 roku..

II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 92.31.22.40 - Usługi świadczone przez animatorów kultury .

II.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): jest mniejsza niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy.

SEKCJA III: PROCEDURA

Tryb udzielenia zamówienia: Zamówienie z wolnej ręki

  • 1. Podstawa prawna

    Postępowanie wszczęte zostało na podstawie art. 67 ust. 1 pkt 1 lit. c ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych.

  • 2. Uzasadnienie wyboru trybu

    Zamawiający zamierza udzielić przedmiotowego zamówienia Pani Marioli Piędzi,która jest instruktorem tańca o specjalności taniec ludowy i osobą nierozerwalnie związaną z Zespołem Pieśni i Tańca Ziemi Chełmskiej. To wieloletnia tancerka zespołu bezpośrednio związana i uczestnicząca we wszystkich działaniach edukacji tanecznej, działaniach szkoleniowych i artystycznych. Dzięki jej umiejętnościom pedagogicznym, doświadczeniu i zaangażowaniu, zajęcia taneczne popularyzujące polski folklor wzbudzają zainteresowanie lokalnego środowiska. Autorytet jaki sobie wypracowała Pani Mariola Piędzia ma decydujące znaczenie w związku z zamiarem udzielenia zamówienia.

SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA

NAZWA I ADRES WYKONAWCY KTÓREMU ZAMAWIAJĄCY ZAMIERZA UDZIELIĆ ZAMÓWIENIA

  • Mariola Piędzia, ul. Kolejowa 64 B / 25, 22-100 Chełm, kraj/woj. lubelskie.

Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

REKLAMA

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.