eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi Lidzbark › "Organizacja i przeprowadzenie szkoleń zawodowych dla uczestników projektuAktywne włączenie - szansą na lepsze jutro"

Ten przetarg został już zakończony. Zobacz wynik tego przetargu



Ogłoszenie z dnia 2017-02-22

Ogłoszenie nr 30367 - 2017 z dnia 2017-02-22 r.

Lidzbark: "Organizacja i przeprowadzenie szkoleń zawodowych dla uczestników projektu: Aktywne włączenie - szansą na lepsze jutro"
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - Usługi

Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe

Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego

Zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

tak


Nazwa projektu lub programu
"Aktywne włączenie - szansą na lepsze jutro" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko - Mazurskiego 2014 - 2020

O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie zakłady pracy chronionej oraz wykonawcy, których działalność, lub działalność ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, obejmuje społeczną i zawodową integrację osób będących członkami grup społecznie marginalizowanych

nie


Należy podać minimalny procentowy wskaźnik zatrudnienia osób należących do jednej lub więcej kategorii, o których mowa w art. 22 ust. 2 ustawy Pzp, nie mniejszy niż 30%, osób zatrudnionych przez zakłady pracy chronionej lub wykonawców albo ich jednostki (w %)

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

Postępowanie przeprowadza centralny zamawiający

nie

Postępowanie przeprowadza podmiot, któremu zamawiający powierzył/powierzyli przeprowadzenie postępowania

nie

Informacje na temat podmiotu któremu zamawiający powierzył/powierzyli prowadzenie postępowania:
Postępowanie jest przeprowadzane wspólnie przez zamawiających

nie


Jeżeli tak, należy wymienić zamawiających, którzy wspólnie przeprowadzają postępowanie oraz podać adresy ich siedzib, krajowe numery identyfikacyjne oraz osoby do kontaktów wraz z danymi do kontaktów:

Postępowanie jest przeprowadzane wspólnie z zamawiającymi z innych państw członkowskich Unii Europejskiej

nie

W przypadku przeprowadzania postępowania wspólnie z zamawiającymi z innych państw członkowskich Unii Europejskiej - mające zastosowanie krajowe prawo zamówień publicznych:
Informacje dodatkowe:

I. 1) NAZWA I ADRES: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, krajowy numer identyfikacyjny 271156700000, ul. ul.Jeleńska  26, 13230   Lidzbark, woj. warmińsko-mazurskie, państwo Polska, tel. 236 961 506, e-mail mopslidzbark@wp.pl, faks 236 961 506.
Adres strony internetowej (URL): http://www.bip.visacom.pl/mopslidzbark/

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Jednostki organizacyjne administracji samorządowej

I.3) WSPÓLNE UDZIELANIE ZAMÓWIENIA (jeżeli dotyczy):

Podział obowiązków między zamawiającymi w przypadku wspólnego przeprowadzania postępowania, w tym w przypadku wspólnego przeprowadzania postępowania z zamawiającymi z innych państw członkowskich Unii Europejskiej (który z zamawiających jest odpowiedzialny za przeprowadzenie postępowania, czy i w jakim zakresie za przeprowadzenie postępowania odpowiadają pozostali zamawiający, czy zamówienie będzie udzielane przez każdego z zamawiających indywidualnie, czy zamówienie zostanie udzielone w imieniu i na rzecz pozostałych zamawiających):

I.4) KOMUNIKACJA:
Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów z postępowania można uzyskać pod adresem (URL)

tak
http://www.bip.visacom.pl/mopslidzbark/


Adres strony internetowej, na której zamieszczona będzie specyfikacja istotnych warunków zamówienia

tak
http://www.bip.visacom.pl/mopslidzbark/


Dostęp do dokumentów z postępowania jest ograniczony - więcej informacji można uzyskać pod adresem

nie


Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu należy przesyłać:
Elektronicznie

nie
adres


Dopuszczone jest przesłanie ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu w inny sposób:
nie
Wymagane jest przesłanie ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu w inny sposób:
tak
Inny sposób:
Za pośrednictwem operatora pocztowego w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012 r. - Prawo pocztowe (Dz. U. poz. 1529 oraz z 2015r. poz. 1830), osobiście, za pośrednictwem posłańca
Adres:
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lidzbarku, ul. Jeleńska 26 13-230 Lidzbark, pok. 3


Komunikacja elektroniczna wymaga korzystania z narzędzi i urządzeń lub formatów plików, które nie są ogólnie dostępne

nie
Nieograniczony, pełny, bezpośredni i bezpłatny dostęp do tych narzędzi można uzyskać pod adresem: (URL)

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA


II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: "Organizacja i przeprowadzenie szkoleń zawodowych dla uczestników projektu: Aktywne włączenie - szansą na lepsze jutro"
Numer referencyjny: MOPS.381.9.2017
Przed wszczęciem postępowania o udzielenie zamówienia przeprowadzono dialog techniczny

nie


II.2) Rodzaj zamówienia: usługi
II.3) Informacja o możliwości składania ofert częściowych
Zamówienie podzielone jest na części:

Tak
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu można składać w odniesieniu do:
wszystkich części

Zamawiający zastrzega sobie prawo do udzielenia łącznie następujących części lub grup części:
8
Maksymalna liczba części zamówienia, na które może zostać udzielone zamówienie jednemu wykonawcy:
8


II.4) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań ) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane: Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie szkoleń zawodowych dla uczestników Projektu: "Aktywne włączenie - szansą na lepsze jutro" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko - Mazurskiego na lata 2014 - 2020, (zwanego dalej "Projektem"). Celem Projektu jest podniesienie poziomu aktywności społecznej i zawodowej 176 osób zagrożonych wykluczeniem społecznym z terenu Miasta i Gminy Lidzbark, Miasta Działdowo oraz Gmin Iłowo-Osada, Płośnica oraz Rybno w okresie 01.07.2016-30.06.2018 roku. Celem zamówienia jest skierowanie i sfinansowanie zajęć w ramach podnoszenia kluczowych kompetencji o charakterze zawodowym lub zdobywania nowych kompetencji i umiejętności zawodowych, umożliwiających aktywizację zawodową wobec 28 uczestników pierwszej edycji projektu 2016/2017. Uczestnicy projektu otrzymają wsparcie umożliwiające im otrzymanie zatrudnienia na rynku pracy, a więc będzie to zgodne z popytem na pracę. Wsparcie proponowane przez projekt będzie obejmowało możliwość uzyskania konkretnych kwalifikacji zawodowych. Kursy zostały dobrane po przeprowadzeniu indywidualnej diagnozy potrzeb, będą zgodne z predyspozycjami uczestników. Postępowanie zostało podzielone na 8 części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Oferty można składać na dowolne części zamówienia.

II.5) Główny kod CPV: 80.50.00.00 - Usługi szkoleniowe
Dodatkowe kody CPV:80530000-8
II.6) Całkowita wartość zamówienia (jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT:
Waluta:


(w przypadku umów ramowych lub dynamicznego systemu zakupów - szacunkowa całkowita maksymalna wartość w całym okresie obowiązywania umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów)


II.7) Czy przewiduje się udzielenie zamówień, o których mowa w art. 67 ust. 1 pkt 6 i 7 lub w art. 134 ust. 6 pkt 3 ustawy Pzp: nie
II.8) Okres, w którym realizowane będzie zamówienie lub okres, na który została zawarta umowa ramowa lub okres, na który został ustanowiony dynamiczny system zakupów:



II.9) Informacje dodatkowe:

SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM

III.1) WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU

III.1.1) Kompetencje lub uprawnienia do prowadzenia określonej działalności zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów
Określenie warunków: Wykonawca potwierdza spełnienie warunku poprzez przedłożenie informacji o wpisie instytucji szkoleniowej do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, prowadzonego na podstawie Rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 października 2004 r. w sprawie rejestru instytucji szkoleniowych (Dz. U. z 2004 r. Nr 236 poz. 2365 ze zm.)
Informacje dodatkowe
III.1.2) Sytuacja finansowa lub ekonomiczna
Określenie warunków: Zamawiający nie dokonuje opisu sposobu spełniania warunku
Informacje dodatkowe
III.1.3) Zdolność techniczna lub zawodowa
Określenie warunków: Warunek zostanie spełniony, jeżeli Wykonawca samodzielnie lub jeden z konsorcjantów, lub inny podmiot, na którego zdolnościach technicznych lub zawodowych polega Wykonawca wykaże, że: a) w ciągu ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy, w tym okresie, zrealizowali przynajmniej dwa szkolenia w zakresie odpowiadającym danej części zamówienia, o które się ubiegają w niniejszym postępowaniu, b) dysponuje co najmniej jedną osobą, która będzie uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia posiadającą wiedzę z zakresu tematyki szkolenia, posiada wykształcenie wyższe lub średnie zawodowe adekwatne do tematyki szkolenia lub posiada certyfikaty/zaświadczenia umożliwiające przeprowadzenie szkolenia w zakresie odpowiadającym danej części zamówienia oraz posiada doświadczenie w pełnieniu funkcji wykładowcy/trenera na co najmniej dwóch szkoleniach ukierunkowanych tematycznie w zakresie odpowiadającym danej części zamówienia.
Zamawiający wymaga od wykonawców wskazania w ofercie lub we wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu imion i nazwisk osób wykonujących czynności przy realizacji zamówienia wraz z informacją o kwalifikacjach zawodowych lub doświadczeniu tych osób: nie
Informacje dodatkowe: Zamawiający wezwie Wykonawcę do złożenia wykazu osób, skierowanych przez Wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami według wzoru, stanowiącego załącznik nr 6 do siwz. Wskazane osoby muszą spełniać warunek określony w Rozdziale V siwz ust. 2 pkt 3) ppkt b).

III.2) PODSTAWY WYKLUCZENIA

III.2.1) Podstawy wykluczenia określone w art. 24 ust. 1 ustawy Pzp
III.2.2) Zamawiający przewiduje wykluczenie wykonawcy na podstawie art. 24 ust. 5 ustawy Pzp tak
Zamawiający przewiduje następujące fakultatywne podstawy wykluczenia:
(podstawa wykluczenia określona w art. 24 ust. 5 pkt 1 ustawy Pzp)
(podstawa wykluczenia określona w art. 24 ust. 5 pkt 2 ustawy Pzp)
(podstawa wykluczenia określona w art. 24 ust. 5 pkt 4 ustawy Pzp)

III.3) WYKAZ OŚWIADCZEŃ SKŁADANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ W CELU WSTĘPNEGO POTWIERDZENIA, ŻE NIE PODLEGA ON WYKLUCZENIU ORAZ SPEŁNIA WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ SPEŁNIA KRYTERIA SELEKCJI

Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu
tak
Oświadczenie o spełnianiu kryteriów selekcji
nie

III.4) WYKAZ OŚWIADCZEŃ LUB DOKUMENTÓW , SKŁADANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ W POSTĘPOWANIU NA WEZWANIE ZAMAWIAJACEGO W CELU POTWIERDZENIA OKOLICZNOŚCI, O KTÓRYCH MOWA W ART. 25 UST. 1 PKT 3 USTAWY PZP:

W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia Wykonawcy z udziału w postępowaniu Zamawiający żąda następujących dokumentów: 1) Odpisu z właściwego rejestru lub z centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia na podstawie art. 24 ust. 5 pkt 1 ustawy Pzp. W przypadku oferty wspólnej ww odpis składa każdy z Wykonawców składających ofertę wspólną. Dokument należy złożyć w oryginale lub kopii potwierdzonej za zgodność z oryginałem. 2) Oświadczenia Wykonawcy o przynależności albo braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, o której mowa w art. 24 ust.1 pkt 23 ustawy Pzp (wg wzoru stanowiącego załącznik nr 4 do SIWZ), a w przypadku przynależności do tej samej grupy kapitałowej Wykonawca może złożyć wraz z oświadczeniem dokumenty bądź informacje potwierdzające, że powiązania z innym Wykonawcą nie prowadzą do zakłócenia konkurencji w postępowaniu. Oświadczenie to Wykonawca przekazuje Zamawiającemu w terminie 3 dni od zamieszczenia przez Zamawiającego na stronie internetowej informacji, o której mowa w art. 86 ust. 5 ustawy Pzp (informacja z otwarcia ofert). W przypadku oferty wspólnej ww. oświadczenie składa każdy z Wykonawców składających ofertę wspólną. Dokument należy złożyć w oryginale.

III.5) WYKAZ OŚWIADCZEŃ LUB DOKUMENTÓW SKŁADANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ W POSTĘPOWANIU NA WEZWANIE ZAMAWIAJACEGO W CELU POTWIERDZENIA OKOLICZNOŚCI, O KTÓRYCH MOWA W ART. 25 UST. 1 PKT 1 USTAWY PZP

III.5.1) W ZAKRESIE SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU:
W celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu Wykonawca złoży: 1) W celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu dotyczących kompetencji lub uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej Wykonawca złoży poświadczoną za zgodność z oryginałem kserokopię informacji o wpisie instytucji szkoleniowej do Rejestru Instytucji Szkoleniowych lub wydruk z rejestru instytucji szkoleniowych, prowadzonego na podstawie Rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 października 2004r. w sprawie rejestru instytucji szkoleniowych (Dz. U. z 2004 r. Nr 236 poz. 2365 ze zm.); 2) W celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu dotyczących sytuacji ekonomicznej lub finansowej - Zamawiający nie żąda składania dokumentów 3) W celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu dotyczących zdolności technicznej lub zawodowej Wykonawca złoży: a) wykaz usług wykonanych, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi te zostały wykonane według wzoru, stanowiącego załącznik nr 5 do siwz, z załączeniem dowodów określających czy te usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego usługi były wykonywane, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli z uzasadnionej przyczyny o obiektywnym charakterze Wykonawca nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - oświadczenie Wykonawcy; w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych nadal wykonywanych referencje, bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wydane nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert. Wykazane usługi muszą spełniać warunek określony w Rozdziale V siwz ust. 2 pkt 3) ppkt a). W przypadku składania oferty wspólnej Wykonawcy składają jeden wspólny ww. wykaz. Ww. wykaz należy złożyć w oryginale, natomiast dowody i inne dokumenty w oryginale lub kopii potwierdzonej za zgodność z oryginałem; b) wykaz osób, skierowanych przez Wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami według wzoru, stanowiącego załącznik nr 6 do siwz. Wskazane osoby muszą spełniać warunek określony w Rozdziale V siwz ust. 2 pkt 3) ppkt b). W przypadku składania oferty wspólnej Wykonawcy składają jeden wspólny ww. wykaz. Ww. wykaz należy złożyć w oryginale.
III.5.2) W ZAKRESIE KRYTERIÓW SELEKCJI:

III.6) WYKAZ OŚWIADCZEŃ LUB DOKUMENTÓW SKŁADANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ W POSTĘPOWANIU NA WEZWANIE ZAMAWIAJACEGO W CELU POTWIERDZENIA OKOLICZNOŚCI, O KTÓRYCH MOWA W ART. 25 UST. 1 PKT 2 USTAWY PZP

Wykaz usług wykonanych, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi te zostały wykonane według wzoru, stanowiącego załącznik nr 5 do siwz, z załączeniem dowodów określających czy te usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego usługi były wykonywane, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli z uzasadnionej przyczyny o obiektywnym charakterze Wykonawca nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - oświadczenie Wykonawcy; w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych nadal wykonywanych referencje, bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wydane nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert. Wykazane usługi muszą spełniać warunek określony w Rozdziale V siwz ust. 2 pkt 3) ppkt a). W przypadku składania oferty wspólnej Wykonawcy składają jeden wspólny ww. wykaz. Ww. wykaz należy złożyć w oryginale, natomiast dowody i inne dokumenty w oryginale lub kopii potwierdzonej za zgodność z oryginałem.

III.7) INNE DOKUMENTY NIE WYMIENIONE W pkt III.3) - III.6)

Zamawiający oczekuje podania przez Wykonawców adresu oraz miejsca przeprowadzenia szkoleń będących przedmiotem zamówienia wraz z opisem warunków lokalowych. Opis warunków lokalowych powinien zawierać wskazanie miejsca (lokalu), z uwzględnieniem powierzchni, warunków sanitarnych i niezbędnego wyposażenia. Wykonawca jest zobowiązany dostarczyć Zamawiającemu przed zawarciem umowy szczegółowy program szkolenia, harmonogram zajęć wraz z rozpisaniem godzin ich trwania oraz miejscem ich odbywania.

SEKCJA IV: PROCEDURA

IV.1) OPIS
IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia: przetarg nieograniczony
IV.1.2) Zamawiający żąda wniesienia wadium:

nie


IV.1.3) Przewiduje się udzielenie zaliczek na poczet wykonania zamówienia:

nie


IV.1.4) Wymaga się złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia do ofert katalogów elektronicznych:

nie
Dopuszcza się złożenie ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia do ofert katalogów elektronicznych:
nie
Informacje dodatkowe:


IV.1.5.) Wymaga się złożenia oferty wariantowej:

nie
Dopuszcza się złożenie oferty wariantowej
nie
Złożenie oferty wariantowej dopuszcza się tylko z jednoczesnym złożeniem oferty zasadniczej:
nie


IV.1.6) Przewidywana liczba wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do udziału w postępowaniu
(przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem, dialog konkurencyjny, partnerstwo innowacyjne)

Liczba wykonawców  
Przewidywana minimalna liczba wykonawców
Maksymalna liczba wykonawców  
Kryteria selekcji wykonawców:


IV.1.7) Informacje na temat umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów:

Umowa ramowa będzie zawarta:

Czy przewiduje się ograniczenie liczby uczestników umowy ramowej:
nie
Informacje dodatkowe:

Zamówienie obejmuje ustanowienie dynamicznego systemu zakupów:
nie
Informacje dodatkowe:

W ramach umowy ramowej/dynamicznego systemu zakupów dopuszcza się złożenie ofert w formie katalogów elektronicznych:
nie
Przewiduje się pobranie ze złożonych katalogów elektronicznych informacji potrzebnych do sporządzenia ofert w ramach umowy ramowej/dynamicznego systemu zakupów:
nie


IV.1.8) Aukcja elektroniczna
Przewidziane jest przeprowadzenie aukcji elektronicznej (przetarg nieograniczony, przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem) nie
Należy wskazać elementy, których wartości będą przedmiotem aukcji elektronicznej:
Przewiduje się ograniczenia co do przedstawionych wartości, wynikające z opisu przedmiotu zamówienia:
nie
Należy podać, które informacje zostaną udostępnione wykonawcom w trakcie aukcji elektronicznej oraz jaki będzie termin ich udostępnienia:
Informacje dotyczące przebiegu aukcji elektronicznej:
Jaki jest przewidziany sposób postępowania w toku aukcji elektronicznej i jakie będą warunki, na jakich wykonawcy będą mogli licytować (minimalne wysokości postąpień):
Informacje dotyczące wykorzystywanego sprzętu elektronicznego, rozwiązań i specyfikacji technicznych w zakresie połączeń:
Wymagania dotyczące rejestracji i identyfikacji wykonawców w aukcji elektronicznej:
Informacje o liczbie etapów aukcji elektronicznej i czasie ich trwania:

Aukcja wieloetapowa

etap nrczas trwania etapu

Czy wykonawcy, którzy nie złożyli nowych postąpień, zostaną zakwalifikowani do następnego etapu: nie
Warunki zamknięcia aukcji elektronicznej:


IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT
IV.2.1) Kryteria oceny ofert:
IV.2.2) Kryteria

KryteriaZnaczenie
Cena60
Doświadczenie wykonawcy20
Potencjał wykonawcy20


IV.2.3) Zastosowanie procedury, o której mowa w art. 24aa ust. 1 ustawy Pzp (przetarg nieograniczony)
tak
IV.3) Negocjacje z ogłoszeniem, dialog konkurencyjny, partnerstwo innowacyjne
IV.3.1) Informacje na temat negocjacji z ogłoszeniem
Minimalne wymagania, które muszą spełniać wszystkie oferty:

Przewidziane jest zastrzeżenie prawa do udzielenia zamówienia na podstawie ofert wstępnych bez przeprowadzenia negocjacji nie
Przewidziany jest podział negocjacji na etapy w celu ograniczenia liczby ofert: nie
Należy podać informacje na temat etapów negocjacji (w tym liczbę etapów):

Informacje dodatkowe


IV.3.2) Informacje na temat dialogu konkurencyjnego
Opis potrzeb i wymagań zamawiającego lub informacja o sposobie uzyskania tego opisu:

Informacja o wysokości nagród dla wykonawców, którzy podczas dialogu konkurencyjnego przedstawili rozwiązania stanowiące podstawę do składania ofert, jeżeli zamawiający przewiduje nagrody:

Wstępny harmonogram postępowania:

Podział dialogu na etapy w celu ograniczenia liczby rozwiązań: nie
Należy podać informacje na temat etapów dialogu:


Informacje dodatkowe:

IV.3.3) Informacje na temat partnerstwa innowacyjnego
Elementy opisu przedmiotu zamówienia definiujące minimalne wymagania, którym muszą odpowiadać wszystkie oferty:

Podział negocjacji na etapy w celu ograniczeniu liczby ofert podlegających negocjacjom poprzez zastosowanie kryteriów oceny ofert wskazanych w specyfikacji istotnych warunków zamówienia:
nie
Informacje dodatkowe:

IV.4) Licytacja elektroniczna
Adres strony internetowej, na której będzie prowadzona licytacja elektroniczna:

Adres strony internetowej, na której jest dostępny opis przedmiotu zamówienia w licytacji elektronicznej:

Wymagania dotyczące rejestracji i identyfikacji wykonawców w licytacji elektronicznej, w tym wymagania techniczne urządzeń informatycznych:

Sposób postępowania w toku licytacji elektronicznej, w tym określenie minimalnych wysokości postąpień:

Informacje o liczbie etapów licytacji elektronicznej i czasie ich trwania:

Licytacja wieloetapowa

etap nrczas trwania etapu

Wykonawcy, którzy nie złożyli nowych postąpień, zostaną zakwalifikowani do następnego etapu: nie

Termin otwarcia licytacji elektronicznej:

Termin i warunki zamknięcia licytacji elektronicznej:


Istotne dla stron postanowienia, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy w sprawie zamówienia publicznego, albo ogólne warunki umowy, albo wzór umowy:


Wymagania dotyczące zabezpieczenia należytego wykonania umowy:


Informacje dodatkowe:

IV.5) ZMIANA UMOWY
Przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy: tak
Należy wskazać zakres, charakter zmian oraz warunki wprowadzenia zmian:
Zmiana postanowień niniejszej umowy może nastąpić w sytuacji, gdy: 1) ulegnie zmianie stan prawny w zakresie dotyczącym realizowanej umowy, który spowoduje konieczność zmiany sposobu wykonania zamówienia przez Wykonawcę; 2) powstanie konieczność wprowadzenia zmian w zakresie terminów realizacji zamówienia na skutek obiektywnych okoliczności, które uniemożliwią Zamawiającemu realizację zamówienia lub osiągnięcie jego celów według pierwotnie przyjętego terminu realizacji zamówienia; 3) zaistnieją obiektywne przyczyny, z uwagi na które konieczne jest odstąpienie przez Zamawiającego od realizacji części lub całości zamówienia; 4) wystąpi konieczność zmiany konta bankowego Wykonawcy; 5) ulegnie zmianie stawka podatku VAT. 6) zmiany, nie są istotne w rozumieniu art. 144 ust 1e ustawy Pzp. Przewiduje się możliwość zmiany postanowień niniejszej Umowy o zamówienie również w zakresie, w jakim będzie to konieczne, jako logiczne następstwo wynikające ze zmian niniejszej Umowy dokonanych lub dokonywanych na podstawie wyj wymienionych postanowień.
IV.6) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE

IV.6.1) Sposób udostępniania informacji o charakterze poufnym (jeżeli dotyczy):
Nie ujawnia się informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu przepisów o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, jeżeli Wykonawca, nie później niż w terminie składania ofert, zastrzegł, że nie mogą one być udostępniane oraz wykazał, iż zastrzeżone informacje stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa. Wykonawca nie może zastrzec informacji, o których mowa w art. 86 ust. 4 ustawy. W przypadku zastrzeżenia informacji Wykonawca ma obowiązek wydzielić z oferty informacje stanowiące tajemnicę jego przedsiębiorstwa i oznaczyć je klauzulą "Nie udostępniać. Informacje stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu art. 11 ust. 4 ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r. nr 153, poz. 1503 z późniejszymi zmianami)". W sytuacji, gdy Wykonawca zastrzeże w ofercie informacje, które nie stanowią tajemnicy przedsiębiorstwa lub są jawne na podstawie przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych lub odrębnych przepisów, informacje te będą podlegały udostępnieniu na takich samych zasadach, jak pozostałe niezastrzeżone dokumenty.
Środki służące ochronie informacji o charakterze poufnym

IV.6.2) Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu:
Data: 02/03/2017, godzina: 10:00,
Skrócenie terminu składania wniosków, ze względu na pilną potrzebę udzielenia zamówienia (przetarg nieograniczony, przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem):
nie
Wskazać powody:

Język lub języki, w jakich mogą być sporządzane oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu
> Polski
IV.6.3) Termin związania ofertą: okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert)
IV.6.4) Przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia: nie
IV.6.5) Przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki służące sfinansowaniu zamówień na badania naukowe lub prace rozwojowe, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane nie
IV.6.6) Informacje dodatkowe:

ZAŁĄCZNIK I - INFORMACJE DOTYCZĄCE OFERT CZĘŚCIOWYCH

Część nr: 1    Nazwa: Sprzedawca-kasjer z obsługą komputera, urządzeń fiskalnych i terminali kart, oraz z fakturowaniem komputerowym

1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Szkoleniem objęta zostanie 2 osoby. Szkolenie obejmować ma: ogółem min. 80 godzin, w tym: część teoretyczna - 30 godzin szkolenia (1 godz. kursu = 45 min), część praktyczna - 50 godzin szkolenia (1 godz. kursu = 60 min) Wykonawca powinien przeprowadzić szkolenie (łącznie z egzaminem sprawdzającym i uzyskaniem certyfikatu) w terminie do 30 kwietnia 2017 r. Przykładowy zakres tematyczny szkolenia: profesjonalna obsługa klienta i techniki profesjonalnej sprzedaży, zasady prowadzenia płatności, znaki i banknoty pieniężne, obsługa drukarki fiskalnej i kas fiskalnych różnego typu, współpraca kas fiskalnych z komputerem, obsługa terminali kart płatniczych, fakturowanie, obsługiwanie programu fakturującego, techniki negocjacyjne w procesie sprzedaży, obsługa programu SUBIEKT i SYMFONIA - HANDEL, obsługa komputera, minimum sanitarne. Wykonawca zobowiązany jest opracować szczegółowy program szkolenia, który uwzględniać powinien powyższy zakres szkolenia. Program szkolenia powinien być opracowany zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa (m.in. z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 7 sierpnia 2014 r. w sprawie kwalifikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy (Dz. U. z 2014 r. poz. 1145). Zamawiający dopuszcza możliwość dodatkowego poszerzenia tematyki szkolenia o nowe bloki tematyczne podwyższające jakość uzyskanych kwalifikacji, w ramach zaplanowanego wymiaru godzinowego. Minimalny zakres szkolenia powinien zawierać podstawy opracowania opisu efektów uczenia się oraz programu szkolenia.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80500000-9, 80530000-8
3) Wartość części zamówienia (jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT:
Waluta:


4) Czas trwania lub termin wykonania: data zakończenia: 30/04/2017
5) Kryteria oceny ofert:

KryteriaZnaczenie
Cena60
Doświadczenie wykonawcy20
Poencjał wykonawcy20
6) INFORMACJE DODATKOWE:


Część nr: 2    Nazwa: Operator wózków jezdniowych z bezpieczną wymianą butli gazowych

1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Szkoleniem objęte zostaną 4 osoby. Szkolenie obejmować ma: ogółem 67 godzin, w tym: część teoretyczna - 52 godzin szkolenia (1 godz. kursu = 45 min), część praktyczne - 15 godzin szkolenia (1 godz. kursu = 60 min) Wykonawca powinien przeprowadzić szkolenie (łącznie z egzaminem sprawdzającym i uzyskaniem certyfikatu) w terminie do 30 kwietnia 2017 r. Przykładowy zakres tematyczny szkolenia: typy stosowanych wózków jezdniowych, budowa wózka, czynności operatora przy obsłudze wózków przed podjęciem pracy i po pracy wózkami, czynności operatora w czasie pracy wózkami, wiadomości z zakresu ładunkoznawstwa, wiadomości z zakresu bhp, praktyczna nauka jazdy i manewrowania osprzętem wózków, wiadomości o dozorze technicznym, jazda - zajęcia praktyczne. Wykonawca zobowiązany jest opracować szczegółowy Program szkolenia, który uwzględniać powinien powyższy zakres szkolenia. Program szkolenia powinien być opracowany zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa (m.in. z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 7 sierpnia 2014 r. w sprawie kwalifikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy (Dz. U. z 2014 r. poz. 1145). Zamawiający dopuszcza możliwość dodatkowego poszerzenia tematyki szkolenia o nowe bloki tematyczne podwyższające jakość uzyskanych kwalifikacji, w ramach zaplanowanego wymiaru godzinowego. Minimalny zakres szkolenia powinien zawierać podstawy opracowania opisu efektów uczenia się oraz programu szkolenia.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80500000-9, 80530000-8
3) Wartość części zamówienia (jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT:
Waluta:


4) Czas trwania lub termin wykonania: data zakończenia: 30/04/2017
5) Kryteria oceny ofert:

KryteriaZnaczenie
Cena60
Doświadczenie wykonawcy20
Potencjał wykonwcy20
6) INFORMACJE DODATKOWE:


Część nr: 3    Nazwa: Kucharz małej gastronomii

1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Szkoleniem objętych zostanie 7 osób. Szkolenie obejmować ma: ogółem 150 godzin, w tym: część teoretyczna - 80 godzin szkolenia (1 godz. kursu = 45 min), część praktyczne - 70 godzin szkolenia (1 godz. kursu = 60 min) Wykonawca powinien przeprowadzić szkolenie (łącznie z egzaminem sprawdzającym i uzyskaniem certyfikatu) w terminie do 30 kwietnia 2017 r. Przykładowy zakres tematyczny szkolenia: organizacja punktu gastronomicznego, towaroznawstwo i materiałoznawstwo, zasady porcjowania i wydawania posiłków, obsługa klienta, przepisy BHP na stanowisku pracy, czynności porządkowe w kuchni, przechowywanie surowców i przygotowanie do obróbki wstępnej, samodzielne wykonywanie zadań w kuchni, obsługa kasy fiskalnej, podstawowe zasady higieny. Wykonawca zobowiązany jest opracować szczegółowy Program szkolenia, który uwzględniać powinien powyższy zakres szkolenia. Program szkolenia powinien być opracowany zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa (m.in. z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 7 sierpnia 2014 r. w sprawie kwalifikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy (Dz. U. z 2014 r. poz. 1145). Zamawiający dopuszcza możliwość dodatkowego poszerzenia tematyki szkolenia o nowe bloki tematyczne podwyższające jakość uzyskanych kwalifikacji, w ramach zaplanowanego wymiaru godzinowego. Minimalny zakres szkolenia powinien zawierać podstawy opracowania opisu efektów uczenia się oraz programu szkolenia.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80500000-9, 80530000-8
3) Wartość części zamówienia (jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT:
Waluta:


4) Czas trwania lub termin wykonania: data zakończenia: 30/04/2017
5) Kryteria oceny ofert:

KryteriaZnaczenie
Cena60
Doświadczenie wykonawcy20
Ptencjał wykonawcy20
6) INFORMACJE DODATKOWE:


Część nr: 4    Nazwa: Opiekun osób starszych i niepełnosprawnych

1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Szkoleniem objętych zostanie 5 osób. Szkolenie obejmować ma: ogółem 150 godzin, w tym: część teoretyczna - 85 godzin szkolenia (1 godz. kursu = 45 min), część praktyczne - 65 godzin szkolenia (1 godz. kursu = 60 min) Wykonawca powinien przeprowadzić szkolenie (łącznie z egzaminem sprawdzającym i uzyskaniem certyfikatu) w terminie do 30 kwietnia 2017 r. Przykładowy zakres tematyczny szkolenia: warsztaty psychologiczne, system opieki w Polsce, podstawowe wiadomości z zakresu anatomii i fizjologii człowieka, wykonywanie codziennych czynności z zakresu gospodarstwa domowego, wykonywanie czynności higienicznych przy podopiecznym, wspieranie biologicznych funkcji życiowych podopiecznego, organizowanie czasu podopiecznemu i dotrzymywanie towarzystwa. Wykonawca zobowiązany jest opracować szczegółowy Program szkolenia, który uwzględniać powinien powyższy zakres szkolenia. Program szkolenia powinien być opracowany zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa (m.in. z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 7 sierpnia 2014 r. w sprawie kwalifikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy (Dz. U. z 2014 r. poz. 1145). Zamawiający dopuszcza możliwość dodatkowego poszerzenia tematyki szkolenia o nowe bloki tematyczne podwyższające jakość uzyskanych kwalifikacji, w ramach zaplanowanego wymiaru godzinowego. Minimalny zakres szkolenia powinien zawierać podstawy opracowania opisu efektów uczenia się oraz programu szkolenia.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80500000-9, 80530000-8
3) Wartość części zamówienia (jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT:
Waluta:


4) Czas trwania lub termin wykonania: data zakończenia: 30/04/2017
5) Kryteria oceny ofert:

KryteriaZnaczenie
Cena60
Doświadczenie wykawcy20
Potencjał wyknawcy20
6) INFORMACJE DODATKOWE:


Część nr: 5    Nazwa: Magazynier z obsługą wózka jezdniowego

1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Szkoleniem objęta zostanie 1 osoba. Szkolenie obejmować ma: ogółem 168 godzi, w tym: część teoretyczna - 93 godzin szkolenia (1 godz. kursu = 45 min), część praktyczne - 75 godzin szkolenia (1 godz. kursu = 60 min) Wykonawca powinien przeprowadzić szkolenie (łącznie z egzaminem sprawdzającym i uzyskaniem certyfikatu) w terminie do 30 kwietnia 2017 r. Przykładowy zakres tematyczny szkolenia: przepisy bhp i p. poż. w magazynie - hurtowni, odbiór towarów, zasady poprawnego przechowywania towarów, obsługa programu SUBIEKT dla Windows do prowadzenia gospodarki magazynowej lub tożsamy, obsługa kasy fiskalnej, podstawowe zasady higieny, nowoczesne techniki sprzedaży, obsługa wózka jezdniowego. Wykonawca zobowiązany jest opracować szczegółowy Program szkolenia, który uwzględniać powinien powyższy zakres szkolenia. Program szkolenia powinien być opracowany zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa (m.in. z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 7 sierpnia 2014 r. w sprawie kwalifikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy (Dz. U. z 2014 r. poz. 1145). Zamawiający dopuszcza możliwość dodatkowego poszerzenia tematyki szkolenia o nowe bloki tematyczne podwyższające jakość uzyskanych kwalifikacji, w ramach zaplanowanego wymiaru godzinowego. Minimalny zakres szkolenia powinien zawierać podstawy opracowania opisu efektów uczenia się oraz programu szkolenia.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80500000-9, 80530000-8
3) Wartość części zamówienia (jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT:
Waluta:


4) Czas trwania lub termin wykonania: data zakończenia: 30/04/2017
5) Kryteria oceny ofert:

KryteriaZnaczenie
Cena60
Doświadczenie wykonawcy20
Potencjał wykonawcy20
6) INFORMACJE DODATKOWE:


Część nr: 6    Nazwa: Bukieciarstwo i florystyka z elementami decoupage

1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Szkoleniem objęta zostanie 2 osoby. Szkolenie obejmować ma: ogółem 120 godzi, w tym: część teoretyczna - 30 godzin szkolenia (1 godz. kursu = 45 min), część praktyczne - 90 godzin szkolenia (1 godz. kursu = 60 min) Wykonawca powinien przeprowadzić szkolenie (łącznie z egzaminem sprawdzającym i uzyskaniem certyfikatu) w terminie do 30 kwietnia 2017 r. Przykładowy zakres tematyczny szkolenia: pielęgnacja, utrwalanie i układanie roślin, wiązanki i dekoracje okolicznościowe, wyroby ślubne i komunijne, dekoracje pogrzebowe, sposoby pakowania prezentów. Wykonawca zobowiązany jest opracować szczegółowy Program szkolenia, który uwzględniać powinien powyższy zakres szkolenia. Program szkolenia powinien być opracowany zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa (m.in. z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 7 sierpnia 2014 r. w sprawie kwalifikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy (Dz. U. z 2014 r. poz. 1145). Zamawiający dopuszcza możliwość dodatkowego poszerzenia tematyki szkolenia o nowe bloki tematyczne podwyższające jakość uzyskanych kwalifikacji, w ramach zaplanowanego wymiaru godzinowego. Minimalny zakres szkolenia powinien zawierać podstawy opracowania opisu efektów uczenia się oraz programu szkolenia.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80500000-9, 80530000-8
3) Wartość części zamówienia (jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT:
Waluta:


4) Czas trwania lub termin wykonania: data zakończenia: 30/04/2017
5) Kryteria oceny ofert:

KryteriaZnaczenie
Cena60
Doświadczeie wykonawcy20
Potencjał wykonawcy20
6) INFORMACJE DODATKOWE:


Część nr: 7    Nazwa: Kurs kroju i szycia

1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Szkoleniem objęta zostanie 6 osób. Szkolenie obejmować ma: ogółem 70 godzi, w tym: część praktyczna - 70 godzin szkolenia (1 godz. kursu = 60 min) Wykonawca powinien przeprowadzić szkolenie (łącznie z egzaminem sprawdzającym i uzyskaniem certyfikatu) w terminie do 30 kwietnia 2017 r. Przykładowy zakres tematyczny szkolenia: budowa maszyny do szycia, podstawowe ściegi ręczne i maszynowe, tajniki konstrukcji odzieży damskiej, konstrukcja podstawowych form odzieży damskiej(spódnica, spodnie, bluzka), modelowanie form podstawowych wyrobów odzieżowych, materiałoznawstwo odzieżowe( rodzaje tkanin, dodatki krawieckie, nici odzieżowe, podszewki, rodzaje zapięć , konserwacja odzieży ), nauka szycia - część praktyczna. Wykonawca zobowiązany jest opracować szczegółowy Program szkolenia, który uwzględniać powinien powyższy zakres szkolenia. Program szkolenia powinien być opracowany zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa (m.in. z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 7 sierpnia 2014 r. w sprawie kwalifikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy (Dz. U. z 2014 r. poz. 1145). Zamawiający dopuszcza możliwość dodatkowego poszerzenia tematyki szkolenia o nowe bloki tematyczne podwyższające jakość uzyskanych kwalifikacji, w ramach zaplanowanego wymiaru godzinowego. Minimalny zakres szkolenia powinien zawierać podstawy opracowania opisu efektów uczenia się oraz programu szkolenia.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80500000-9, 80530000-8
3) Wartość części zamówienia (jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT:
Waluta:


4) Czas trwania lub termin wykonania: data zakończenia: 30/04/2017
5) Kryteria oceny ofert:

KryteriaZnaczenie
Cena60
Doświadczenie wykonawcy20
Potencjał wykonawcy20
6) INFORMACJE DODATKOWE:


Część nr: 8    Nazwa: - Kurs komputerowy przygotowujący do egzaminu ECDL BASE

1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Szkoleniem objętych zostanie 7 osób. Szkolenie obejmować ma: ogółem 120 godzi, w tym: część teoretyczna - 30 godzin szkolenia (1 godz. kursu = 45 min), część praktyczne - 90 godzin szkolenia (1 godz. kursu = 60 min) Wykonawca powinien przeprowadzić szkolenie (łącznie z egzaminem sprawdzającym i uzyskaniem certyfikatu) w terminie do 30 kwietnia 2017 r. Przykładowy zakres tematyczny szkolenia: moduł B1 podstawy pracy z komputerem, moduł B2 podstawy pracy w sieci, moduł B3 przetwarzanie tekstów, moduł B4 arkusze kalkulacyjne. Wykonawca zobowiązany jest opracować szczegółowy Program szkolenia, który uwzględniać powinien powyższy zakres szkolenia. Program szkolenia powinien być opracowany zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa (m.in. z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 7 sierpnia 2014 r. w sprawie kwalifikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy (Dz. U. z 2014 r. poz. 1145). Zamawiający dopuszcza możliwość dodatkowego poszerzenia tematyki szkolenia o nowe bloki tematyczne podwyższające jakość uzyskanych kwalifikacji, w ramach zaplanowanego wymiaru godzinowego. Minimalny zakres szkolenia powinien zawierać podstawy opracowania opisu efektów uczenia się oraz programu szkolenia.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80500000-9, 80530000-8
3) Wartość części zamówienia (jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT:
Waluta:


4) Czas trwania lub termin wykonania: data zakończenia: 30/04/2017
5) Kryteria oceny ofert:

KryteriaZnaczenie
Cena60
Doświadczenie wykonawcy20
Ptencjał wykonawcy20
6) INFORMACJE DODATKOWE:


Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj








Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.