eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi Wrocław › Remont budynku nr 6 - Camping w OSPG Jodła w Dusznikach Zdrój przy ul. Świerczewskiego

To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenieOgłoszenie z dnia 2010-07-02

Wrocław: Remont budynku nr 6 - Camping w OSPG Jodła w Dusznikach Zdrój przy ul. Świerczewskiego
Numer ogłoszenia: 174315 - 2010; data zamieszczenia: 02.07.2010
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Roboty budowlane

Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.

Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.

Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 143494 - 2010r.

Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

I. 1) NAZWA I ADRES: Rejonowy Zarząd Infrastruktury, ul. Obornicka 126, 50-984 Wrocław, woj. dolnośląskie, tel. 071 765 68 42, faks 071 765 68 44, 765-68-02.

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Podmiot prawa publicznego.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Remont budynku nr 6 - Camping w OSPG Jodła w Dusznikach Zdrój przy ul. Świerczewskiego.

II.2) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane.

II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu budynku nr 6 - camping w OSPG JODŁA Duszniki Zdrój w zakresie: ~ rozebranie okładziny ściennej, ~ rozebranie posadzek z płytek, ~ zerwanie posadzek z tworzyw sztucznych, ~ wykucie z muru ościeżnic, ~ zamurowanie otworów w ścianach, ~ wykucie otworów w ścianach z cegieł dla otworów drzwiowych, ~ wykonanie tynków wewnętrznych zwykłych kat. III na ścianach, ~ okładziny gipsowo - kartonowe pojedyncze na sufitach, ~ malowanie farbą emulsyjną starych tynków wewnętrznych - sufity i ściany, ~ malowanie farbą olejną: grzejników radiatorowych i rur c.o. ~ naprawa częściowa posadzek betonowych, ~ wykonanie posadzek z płytek, ~ licowanie ścian płytkami, ~ wymiana drzwi wewnętrznych, ~ wymiana drzwi zewnętrznych metalowych, ~ wymiana okien zespolonych na PCV, ~ wymiana obróbek blacharskich, częściowa wymiana deskowania dachu, ~ wymiana pokrycia papowego na papę termozgrzewalną - dwuwarstwowe, ~ naprawa i uzupełnienie tynków zewnętrznych nakrapianych, ~ uzupełnienie brakujących stopni zewnętrznych, - malowanie elewacji ~ wykonanie balustrady schodowej zewnętrznej, ~ wykonanie opaski betonowej przy budynku, ~ utylizacja stolarki okiennej, ~ transport i składowanie odpadów na wysypisko..

II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 45.26.12.10 - Wykonywanie pokryć dachowych .

SEKCJA III: PROCEDURA

III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony

III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE

  • Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie

SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 02.07.2010.

IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 3.

IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.

IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 81654,07 PLN.

IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ

  • Cena wybranej oferty: 77386,16

  • Oferta z najniższą ceną: 77386,16 / Oferta z najwyższą ceną: 96824,20

  • Waluta: PLN.

Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

REKLAMA

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.